Specialista kvality (projekty)

Pracovní místo ( Specialista kvality (projekty) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kvalita! Kvalita! Kvalita! Proč třikrát? Protože oddělení kvality v oboru automotive je jistota kvalitního zaměstnání! A pokud nyní hledáte pracovní uplatnění jako kvalitář/ka a máte dostatek zkušeností, podívejte se níže, co Vás na pozici čeká:

- Zpracovávání předsériového a sériového Plánu kontroly a řízení
- Zpracovávání návazné dokumentace a školení výrobního personálu
- Vyhodnocování prvních výpadových kusů z nových nástrojů v závodě
- Vyhodnocování předběžné způsobilosti procesu
- Příprava dílů pro validační zkoušky
- Analýza nedostatků v rámci reklamačního řízení od zákazníka
- Provádění auditu produktu v předsériové fázi
- Řešení nedostatků v rámci odchylek ze vzorkování od zákazníka
- Příprava procesu společně s týmem Industrializace v závodě pro 2denní produkci

Zaujala Vás tato pozice? Zašlete nám Vaše CV!