Junior účetní

Pracovní místo ( Junior účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Využijte příležitost pracovat ve stabilní výrobní společnosti.

Nabízíme Vám volné místo junior účetní.

Vaším úkolem bude:
-Zaznamenávání splatných faktur, kontrola jejich správnosti.
-Spolupráce s dodavateli v případě problémů ovlivňujících účetnictví.
-Oprava dokumentů.
-Kontrola a ...

Další volná místa

Mzdová účetní V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: tgacv@tgacv.cz do 15.3.2019. Místo výkonu práce - Střední škola technická, gastronomická a automobilní, Chomutov, příspěvková organizace Požadujeme - praxe min. 2 roky v oboru, práce s ...
Střední škola technická, gastronomická a automobilní, Chomutov, příspěvková organizace Chomutov, Inzerováno včera

Finanční Controller/ka místo výkonu práce: Minice 60, Žatec Náplň práce: -zpracování reportingu a analýza výsledků společnosti -spolupráce na sestavování plánů a výhledů -nastavování skladových cen, revize kalkulací -kontrola automatického účtování výrobního ...
Hitachi Automotive Systems Czech, s.r.o. Velemyšleves, Inzerováno před 2 dny

ÚČETNÍ Kontakt: Nováková Helena Ing., e-mail: helena.novakova@windsor-carlsbad.cz Nabízíme práci účetní. Podnikové stravování. Volné místo účetní pro lokalitu Karlovy Vary.
Windsor Spa Hotel s.r.o. Karlovy Vary, Inzerováno před 2 dny