Mistr výroby

Pracovní místo ( Mistr výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáte-li uplatnění ve výrobní společnosti a máte-li zkušenost s vedením většího kolektivu, máme pro Vás skvělou pracovní příležitost! Pojďte se realizovat do automotive společnosti kousek od Rychnova nad Kněžnou. A co Vás čeká?

- Budete se podílet na řízení svěřeného provozu (zodpovědnost za ca. 80 pracovníků)
- Budete vést vedoucí výrobních týmů a tým seřizovačů
- Spolupracovat s provozním technologem a specialistou kvality
- Zodpovídat za plnění plánu výroby
- Zodpovídat za efektivní využívání strojů, materiálu a personálních zdrojů
- V případě problémů identifikovat příčiny a podílet se na jejich odstranění
- Zpracovávat hlášení a reporty za svěřenou oblast
- Podílet se na kontinuálním zlepšování procesů

Zašlete nám svůj životopis a tím nastartujte svoji kariéru!