PROJEKTANT | vhodné i pro absolventy

Pracovní místo ( PROJEKTANT | vhodné i pro absolventy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máte vzdělání stavebního nebo strojního směru? Přijďte k nám a uplatněte své získané předchozí zkušenosti. Šanci u nás mají ale i šikovní absolventi. Výhodou bude, pokud Vám něco říká pojem TZB. Jedná se o projektování hasicích zařízení.

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - prodej a služby

Další volná místa

PROJEKTANT | ELEKTRO | Velký Osek Skvělá příležitost pro šikovné absolventy VŠ ale i pro zkušené elektro projektanty! Hledáme kandidáty na pozici PROJEKTANT | ELEKTRO Náplň práce: - Navrhování, specifikace a dokumentace řešení elektrických systémů NN, VN a VVN - Analýza ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny

Kreslič#Technická dokumentace#AutoCad#SolidWorks Pozor pozor - hledáme šikovné absolventy na pozici Kreslič! Máte těsně po škole a kreslení technické dokumentace je Váš denní chleba? Zkuste to s námi! - zpracovávání a příprava výkresové dokumentace dle zadání projektanta - tvorba 3D modelů ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 4 dny

PROJEKTANT s AJ/NJ Chcete být součástí týmu, který řeší naše stávající a nově přicházející projekty? Nebo dokonce chcete být na pozici, kdy určitý projekt povedete? Jsme výrobní společnost, která pracuje na výstavbě nových hal a závodů ve světě a zavádění nových ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno déle jak týden