PROJEKTANT | vhodné i pro absolventy

Pracovní místo ( PROJEKTANT | vhodné i pro absolventy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máte vzdělání stavebního nebo strojního směru? Přijďte k nám a uplatněte své získané předchozí zkušenosti. Šanci u nás mají ale i šikovní absolventi. Výhodou bude, pokud Vám něco říká pojem TZB. Jedná se o projektování hasicích zařízení.

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - prodej a služby

Další volná místa

Projektant SW pro skladové hospodářství Pracoviště: tř. Kosmonautů č.p. 1288/1, Olomouc. Pracujeme na zajímavých projektech pro významné nemocnice v oblasti facility management. Nabízíme pracovní pozici, na které využijete analytické myšlení, zkušenosti v oblasti informačních systémů ...
TESCO SW a.s. Olomouc, Inzerováno včera

Projektant pozemních staveb Pracoviště: ČSA č.p. 16/24, Šternberk. Prac. doba: 8:00 - 16:30 hod. Kontakt je možný osobně na adrese pracoviště PO - PÁ od 8:00 - 16:00 hod., telefonicky od 8:00 - 16:00 hod. nebo mailem. Požadavky: obor vzdělání - stavební, ŘP sk. B, znalost ...
Jakub Jindrák - PROJEKCE a STAVBY s.r.o. Šternberk, Inzerováno včera

Projektant inženýrských staveb Pracoviště: Krapkova č.p. 1159/3, Olomouc. Pož.: Řidičský průkaz sk. B, autorizace v oboru mosty a inženýrské konstrukce nebo statika a dynamika staveb nebo dopravní stavby výhodou, 5 let praxe v projekci, samostatnost, odpovědnost. Pracovní doba: ...
PONVIA CONSTRUCT s.r.o. Olomouc, Inzerováno včera