Grafton Recruitment s.r.o. HR MARKETING SPECIALIST, Hradec Králové

HR MARKETING SPECIALIST, Hradec Králové

Referenční číslo: 5-10-260241/NP

Pracovní náplň
Hledáme kreativního a organizačně schopného člověka orientovaného na výsledek.

Hledáme člověka se zkušenostmi z marketingu a zároveň z HR.

Náplní práce bude:

- definování strategie a akčního plánu založeného na plánu náboru (komunikační mix, cílení, kalendář akcí, obsah sdělení, benchmark atd.)
- organizace a koordinace většiny marketingových aktivit
- spolupráce s externími dodavateli
- komunikace na sociálních sítích a dalších médiích
- úzký kontakt s celým HR týmem

Požadavky
- zkušenosti v marketingu min. 2 roky
- znalosti nejmodernějších nástrojů a metod především v oblasti online marketingu
- výhodou jsou znalost IT prostředí a zkušenost s prací ve společnosti s velmi otevřenou firemní kulturou
- znalost anglického jazyka a hlavně jeho aktivní využití (možnost občas vyjet do zahraničí)

Informace
Benefity:
- 5 týdnů dovolené
- stravenky
- příspěvky na ŽP/PP
- jídelna v místě výkonu práce
- placené jazykové lekce
Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte.

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: HR MARKETING SPECIALIST, Hradec Králové

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Plat 30000 - 35000,- Kč/měs
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Personalistika, lidské zdroje, Marketing, reklama a PR
Pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.
Internet: www.grafton.cz

Zadavatel: Personální Agentura
Kontaktní osoba: Team Assistant
E-mail: Team Assistant
Telefon: (+420) 495 213 748

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Grafton Recruitment s.r.o.
Informace
Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání.

Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.