PŘÍPRAVÁŘ/ ROZPOČTÁŘ projektů

Pracovní místo ( PŘÍPRAVÁŘ/ ROZPOČTÁŘ projektů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Umíte sestavit rozpočet? Vyznáte se v projektové dokumentaci? Máte čerstvě po škole či jste zkušený odborník a nechybí vám chuť a odvaha začít svou kariéru ve společnosti, která má jméno? Pak neváhejte a přihlaste se nám!

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - prodej a služby

Další volná místa

Referent/ka majetkoprávního odboru VŠECHNY INFORMACE OHLEDNĚ VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ A O NÁLEŽITOSTECH PŘIHLÁŠKY NALEZNETE NA ADRESE: www.ustinadorlici.cz PRACOVNÍ POMĚR: na dobu určitou, zástup za dlouhodobou pracovní neschopnost TERMÍN NÁSTUPU: možný ihned, případně dle dohody PLATOVÉ ...
Město Ústí nad Orlicí Ústí nad Orlicí, Inzerováno před 5 dny

TECHNIK/-ČKA PŘÍPRAVY A REALIZACE STAVEB TECHNIK/-ČKA PŘÍPRAVY A REALIZACE STAVEB - Požadujeme: vzdělání SPŠ stav.nebo VŠ obor dopravní stavby, ŘP sk. B, samostatnost, flexibilita, spolehlivost, organizační a komunikační schopnosti - Náplň práce: Příprava staveb: Připravuje investiční ...
ÚDRŽBA SILNIC Královéhradeckého kraje a.s. Trutnov, Inzerováno před 5 dny

VEDOUCÍ PŘÍPRAVY A REALIZACE STAVEB VEDOUCÍ PŘÍPRAVY A REALIZACE STAVEB - Požadujeme: vzdělání SPŠ stavební obor dopravní stavby (praxe v oboru min. 3 roky podm.) nebo VŠ obor dopravní stavby (praxe v oboru min. 1 rok výhodou), ŘP sk.B, samostatnost, flexibilita, spolehlivost, ...