PRACOVNICE VÝSTUPNÍ KONTROLY - až 20 000 Kč/měs.

Pracovní místo ( PRACOVNICE VÝSTUPNÍ KONTROLY - až 20 000 Kč/měs. ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Porozhlížíte se po práci ve výrobě a hledáte dlouhodobé uplatnění v Pardubicích?Nebaví Vás stát u pásu? Tak pojďte pracovat do stabilní výrobní společnosti, která dodává své výrobky do největších světových automobilek, a kde si k práci můžete v klidu sednout! Jde o drobnější práci v oboru ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika
Management
Průmysl

Další volná místa

STROJÍRENSKÝ DĚLNÍK - OBSLUHA NAVĚŠOVÁNÍ NA PRÁŠKOVÉ LAKOVNĚ Požadujeme: základní znalost práce s PC, schopnost ovládat stroje a zařízení, samostatné myšlení, pečlivost a zodpovědnost. Náplň práce: obsluha navěšování dílců výhody: stabilní zázemí české firmy s více jak 100-letou tradicí. Závodní stravování, ...
KOVONA a.s. Lysá nad Labem, Inzerováno dnes

PŘEDÁK LAKOVACÍ LINKY Požadujeme: základní znalost práce s PC, schopnost ovládat stroje a zařízení, vyučení v oblasti elektro výhodou, samostatné myšlení a zodpovědnost, průkaz VZV, schopnost vést malý kolektiv. Praxe ve výrobním podniku alespoň 1 rok. Náplň práce: ...

SUPERVIZOR FINANČNÍHO CONTROLLINGU Bakalářské vzdělání - řízení obchodu - obor účetnictví, aktivní znalost čínského jazyka, praxe výhodou. Volné místo supervizor finančního controllingu pro lokalitu Nymburk.
Changhong Europe Electric s.r.o. Nymburk, Inzerováno dnes