Velmi jemná práce ve výrobě - vhodné pro ženy

Pracovní místo ( Velmi jemná práce ve výrobě - vhodné pro ženy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Jste šikovní na drobnou manuální práci a chtěli byste pracovat spíše v menší společnosti s tradicí, kde je čisté a "domácí" prostředí? Nabízíme Vám pozici operátora ve výrobě zdravotnické techniky.

Mohly by Vás zajímat obory:

Průmysl

Další volná místa

Uklízeči a pomocníci v domácnostech, hotelích, administrativních, průmyslových a Místo výkonu práce: Hl.m.Praha Způsob prvního kontaktu: E-mailem na adresu carecom@centrum.cz Kontaktní osoba: paní Ing. Kateřina Zichová UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE: Dobrý zdravotní stav, výpis z RT. Požadujeme dobrou znalost angličtiny - zaměstnání u ...
Care Complex, s.r.o. Praha, Inzerováno dnes

Řidiči autobusů v dálkové přepravě osob kontakt:Novotný Lubomír, tel.: 601308401 denně 9-17h, e-mail: lubomir.novotny@umcb.eu, prvotní kontakt telefonicky, místo výkonu:Pramenná č.e. 3, Praha 4 - Kunratice.Mezinárodní autobusové linkové spoje po celé Evropě +Scandinavii, k základní hrubé ...
UMBRELLA Coach & Buses s.r.o. Praha, Inzerováno dnes

Dělníci v oblasti výstavby budov Kontakt telefocnicky nebo e-mailem. Osobně Po a Pá 9:00-12:00 Volné místo dělníci v oblasti výstavby budov pro lokalitu Praha.
LD INTOSTAV s.r.o. Praha, Inzerováno dnes