REFERENT OBCHODU - oblast farmacie a kosmetiky

Pracovní místo ( REFERENT OBCHODU - oblast farmacie a kosmetiky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Jste obchodník tělem i duší a rozumíte farmacii či kosmetice? Pro inovativní a rostoucí společnost zabývající se výzkumem a vývojem v oblasti farmacie, kosmetiky a veteriny, hledáme obchodního referenta!

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup
Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

Obalový/á referent/ka NÁPLŇ PRÁCE: odpovědnost za včasné objednání jednocestných a vícecestných obalů, práce se zákaznickými portály, vedení paletových kont, tvorba balicích předpisů, koordinace a správa fyzických inventur, odpovědnost za skladové množství POŽADAVKY: SŠ, ...
REHAU Automotive, s.r.o. Jevíčko, Inzerováno dnes

Referent/ka provozní kanceláře - skladového informačního systému NÁPLŇ PRÁCE: nastavování přístupových práv nových uživatelů, nastavení tiskáren a skenerů, kontrola chodu skladového systému a všech podpůrných procesů a služeb, řešení běžných systémových problémů, školení nových uživatelů, provádění reportingů a ...

Referent/ka dopravního oddělení NÁPLŇ PRÁCE: administrativní práce na dopravním oddělení POŽADAVKY: středoškolské vzdělání, samostatnost, výhodou znalost cizího jazyka (AJ, NJ, RUS, PL) NABÍZÍME: dohodu na 1 rok s možností prodloužení, příjemné pracovní prostředí KONTAKT: ...
ALMA Service, s.r.o. Litomyšl, Inzerováno dnes