REFERENT OBCHODU - oblast farmacie a kosmetiky

Pracovní místo ( REFERENT OBCHODU - oblast farmacie a kosmetiky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Jste obchodník tělem i duší a rozumíte farmacii či kosmetice? Pro inovativní a rostoucí společnost zabývající se výzkumem a vývojem v oblasti farmacie, kosmetiky a veteriny, hledáme obchodního referenta!

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup
Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

Samostatný/á referent/ka zásobování Pracoviště: Dolní hejčínská č.p. 47/25, Olomouc. Nástup možný dle dohody. Požadavky: vzděl. min. SŠ strojírenského směru ( pouze obor strojírenství), vhodné i pro absolventy, znalost práce na PC, komunikativní schopnosti, ŘP sk. B. Nabízíme: zázemí ...
Moravské potravinářské strojírny, a.s. Olomouc, Inzerováno před 2 dny

MZDOVÝ REFERENT Místo výkonu práce: Janderova č.p. 525, Hylváty, 562 03 Ústí nad Orlicí 3 Náplň práce: - Zpracování docházky - Příprava podkladů pro mzdy - Vedení evidence šatních skříněk - Zpracování mzdové agendy (po zaučení) - Spolupráce s OSSZ a FÚ - ...
Moldex/Metric v.o.s. Ústí nad Orlicí, Inzerováno před 2 dny

Referent infrastruktury (správce budovy) Pracoviště: Jeremenkova č.p. 1211/40b, Olomouc. Vhodné i pro OZP. Požadujeme: - VŠ nebo SŠ vzdělání s maturitou (ideálně technického směru) - zkušenosti a znalosti v oboru správy budov a facility managementu - zkušenosti s obsluhou technických ...
Regionální centrum Olomouc s.r.o. Olomouc, Inzerováno před 3 dny