Grafton Recruitment s.r.o. PRÁCE VE VÝROBĚ - Hradec Králové, atraktivní výdělek!

PRÁCE VE VÝROBĚ - Hradec Králové, atraktivní výdělek!

Referenční číslo: 5-21-254237/NP

Pracovní náplň
Více než 10 let nabíráme zaměstnance do jedné z nejstabilnějších výrobních firem v Hradci.
Máme za sebou pěkný kus práce a nové zaměstnání jsme za ty roky dali téměř 900 lidem.

Naším úspěchem je férové jednání, srovnatelné podmínky, záruka stability a dobrého výdělku.

Noví zaměstnanci, kteří do společnosti nastoupí, si průměrně vydělají 23 tis. Kč/měs., ti již zaběhlí se vyšplhají i k 30 tis. hrubého. Tento měsíc např. vyplácíme mzdu nejšikovnějšímu pracovníkovi ve výši 30 790 Kč. - POJĎTE SI TAKY VYDĚLAT! STOJÍ TO ZA TO!

* Co by Vás čekalo?
- kompletace a drobná manuální práce na výrobních linkách (vhodnější pro ženy)
- práce částečně ve stoje i vsedě
- 3 směny nebo v nepřetržitý provoz s pěknými příplatky

* Lokalita: HRADEC KRÁLOVÉ

* Nástup možný IHNED

Požadavky
* manuální zručnost
* pracovitost v kombinaci se zodpovědným přístupem
* praxe není podmínkou!

Informace
Benefity:
* NÁSTUPNÍ ODMĚNA 5000 Kč!
* ROČNÍ PRÉMIE
* NAVÝŠENÍ mzdy již po 3 měsících
* 5 týdnů dovolené/rok
* MĚSÍČNÍ BONUSY
* stravenky/závodní stravování
* NADSTANDARDNÍ příplatky za směny: za noční 20 Kč/hod, za ODPOLEDNÍ 8,50 Kč/hod + u nepřetržitého provozu za práci o víkendu 20 Kč/hod
* ODMĚNY za doporučení
* dlouhodobá spolupráce
Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte.

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: PRÁCE VE VÝROBĚ - Hradec Králové, atraktivní výdělek!

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné s maturitou
Plat 17000 - 23000,- Kč/měs
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Strojírenství, Průmysl
Pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.
Internet: www.grafton.cz

Zadavatel: Personální Agentura
Kontaktní osoba: Aneta Rysová
E-mail: Aneta Rysová
Telefon: (+420) 725 741 137

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Grafton Recruitment s.r.o.
Informace
Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání.

Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.