SALES MANAGER, nástup IHNED

Pracovní místo ( SALES MANAGER, nástup IHNED ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte zkušenosti na poli obchodování s technickým produktem?

Jste aktivním obchodníkem, s dobrou jazykovou vybaveností a technickým backgroundem?

Nabízíme Vám možnost realizace v obchodu s vysokou měrou samostatné práce s přesahem na zahraniční trhy a jednání na manažerské úrovni s adekvátním finančním ohodnocením.

Vaším úkolem bude:

- aktivní vyhledávání nových zákazníků pro prodej produktů a péče o stávající zákazníky
- technické řešení obchodních případů
- zpracování nabídek pro zákazníky
- dohled nad úspěšnou realizací zakázek
- sledování konkurence
- příprava obchodního plánu
- periodické vyhodnocování plnění plánu a potenciálních příležitostí
- reporting obchodnímu řediteli