Masérka

Pracovní místo ( Masérka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
MASÉRKA - obsluha stř.wellness ( bazén , saunový svět , masáže) , samostatná recepce , masérský kurz , znalost NJ , částečná znalost AJ , ubytování a strava zajištěna.
Volné místo masérka pro lokalitu Špindlerův Mlýn.

Mohly by Vás zajímat obory:

Služby zákazníkům
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

OPERÁTOR SKLADU Požadavky: platné oprávnění na VZV, praxe se čtecím zařízením čárových kódů výhodou. Prac. doba: 7 - 15,30h. Životopisy na adresu: zbynek.pokorny@maeser.cz. Bližší informace na mobilu 724 134 035 p. Pokorný. Volné místo operátor skladu pro ...
MÄSER, spol. s r.o. Liberec, Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny

MASÉR/-KA - JÁVSKÉ MASÁŽE MASÉR/-KA - PP na dobu určitou (2 roky), nástup od 1.10.2014, místo výkonu práce Hradec Králové, Luhačovice, Praha - Požadujeme: vyučení - Kontakt v případě zájmu: 776 067 686 (pí. Zimmerová) Volné místo masér/-ka - jávské masáže pro lokalitu Hradec ...
Java salon s.r.o. Hradec Králové, Plný úvazek, Inzerováno déle jak týden

Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) Masér/ka - vyučen, odbornost + praxe. Hlásit se předem telefonicky. nebo na email. Volné místo maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) pro lokalitu Kořenov.
Martin Malý Kořenov, Plný úvazek, Inzerováno déle jak týden