Masérka

Pracovní místo ( Masérka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
MASÉRKA - obsluha stř.wellness ( bazén , saunový svět , masáže) , samostatná recepce , masérský kurz , znalost NJ , částečná znalost AJ , ubytování a strava zajištěna.
Volné místo masérka pro lokalitu Špindlerův Mlýn.

Mohly by Vás zajímat obory:

Služby zákazníkům
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

MASÉR/KA STŘEDNÍ ODBORNÉ (VYUČEN); ÚSO VYUČENÍ S MATURITOU); prac.poměr na dobu neurčitou - HPP; praxe výhodou; možno i absolvent; pracovní doba: pružná; nabízíme: ubytování, zvýhodněné stravování, příspěvek na dopravu; zájemci zasílají profesní životopis na ...
AS-Real, a. s. Loučeň, Plný úvazek, Inzerováno před 6 dny

Masér/ka Požadujeme : certifikát na thajské masáže z masérské školy v Thajsku. Volné místo masér/ka pro lokalitu Poděbrady.
Kinnaree SPA s.r.o. Poděbrady, Plný úvazek, Inzerováno déle jak týden

Masér MASÉR - základní vzdělání + certifikáty masáží pro výkon práce v oboru čínské medicíny a terapie - praxe alespoň 1 rok , pasivní znalost AJ, nástup dle dohody, ubytování zajištěno Volné místo masér pro lokalitu Špindlerův Mlýn.
HARMONY CLUB HOTELY, a.s. Špindlerův Mlýn, Plný úvazek, Inzerováno déle jak týden