Masérka

Pracovní místo ( Masérka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
MASÉRKA - obsluha stř.wellness ( bazén , saunový svět , masáže) , samostatná recepce , masérský kurz , znalost NJ , částečná znalost AJ , ubytování a strava zajištěna.
Volné místo masérka pro lokalitu Špindlerův Mlýn.

Mohly by Vás zajímat obory:

Služby zákazníkům
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

PRACOVNÍK/PRACOVNICE WELLNESS - MASÉR/KA, HOTEL TOMMY Pracovník/pracovnice - masér/ka do relaxačního centra. Podmínkou praxe ve sportovním odvětví, znalost hygienických předpisů, kladný vztah k relaxačním procedurám, odpovídající zdravotní stav, praxe v oboru 1 rok, řidičský průkaz sk. B, certifikáty ...
Václav Andrejs Náchod, Plný úvazek, Inzerováno včera

MASÉR/-KA - THAJSKÉ MASÁŽE MASÉR/-KA - THAJSKÉ MASÁŽE - PP od 13.6.2014, dvousměnný provoz - Požadujeme: základní vzdělání, platný certifikát - masáže, pasivně AJ, aktivně - thajský jazyk, znalost více druhů thajských masáží, praxe v thajském masážním salonu min. 1 rok - ...
Radek Fiebinger Hradec Králové, Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny

Masérka / pokojská Luční bouda leží na hřebeni Krkonoš v nadmořské výšce 1410m. Denní dojíždění není možné, proto zaměstnavatel poskytuje bezplatné ubytování a stravu. Náplní práce jsou obě uvedené činnosti - masáže, provoz wellness i úklid pokojů. Volné místo masérka ...
AEZZ a.s. Pec pod Sněžkou, Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny