Práce vedená z domu - Extra příjem ve volnu

Pracovní místo ( Práce vedená z domu - Extra příjem ve volnu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Kontakt a komunikace s klienty, zájemci, kteří již projevili zájem o naše služby. Rozvoj vztahů se stávajícími klienty, marketink, rozvoj a vedení týmu.

UPŘEDNOSTŇUJEME DLOUHODOBOU SPOLUPRÁCI !

DALŠÍ INFORMACE ZÍSKÁTE NA - www.top-job.cz , viz klikněte dole na naše internetové stránky.

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Obchod, prodej a nákup
IT - prodej a služby

Další volná místa

Chemičtí inženýři přístrojů, strojů a zařízení a specialisté v příbuzných oborec místo výkonu práce: Ottova 402, Rakovník, požadavky: znalost anglického jazyka slovem i písmem. Velmi dobrá znalost práce na PC - technická kreativita. Analytické schopnosti, schopnost pracovat s daty a informacemi. Proaktivní přístup a otevřenost ...
Procter & Gamble - Rakona, s.r.o. Rakovník, Inzerováno včera

Zámečník - nástrojař Pracoviště: Holoubkov č.p. 314 Pracovní doba: od 6:00 do 14:00 h . Požadujeme: vzdělání - střední odborné - vyučen, obor vzdělání: technické-strojírenské zaměření Nabízíme : mzdové podmínky: dohodou (dle vzdělání a praxe) od 25.000,-Kč V případě ...
OLBRICH - CZ, spol. s r.o. Holoubkov, Inzerováno včera

Strojní zámečník Místo výkonu práce: Holoubkov č.p. 1 Výše mzdy bude stanovena dle znalostí a praxe příspěvek na důchodové a životní pojištění. Kontakt: p. Fišerová, tel.: 371 406 201, e-mail: vera.fiserova@weilercz.com Volné místo strojní zámečník pro lokalitu ...
WEILER Holoubkov s.r.o. Holoubkov, Inzerováno včera