TOP-Job

Práce vedená z domu - Extra příjem ve volnu

Pracovní náplň
Kontakt a komunikace s klienty, zájemci, kteří již projevili zájem o naše služby. Rozvoj vztahů se stávajícími klienty, marketink, rozvoj a vedení týmu.

UPŘEDNOSTŇUJEME DLOUHODOBOU SPOLUPRÁCI !

DALŠÍ INFORMACE ZÍSKÁTE NA - www.top-job.cz , viz klikněte dole na naše internetové stránky.

Požadavky
Plnoletost - 20 let a více.

Ochota naučit se novým věcem.

Uživatelská znalost práce s PC/internetem/telefon.

Schopnost aktivní a samostatné práce.

Zájem o nezávislou a samostatnou činnost s volnou pracovní dobou. Pracovitost, zodpovědnost, spolehlivost.

Požadujeme na přivýdělek 2-3 hodiny času denně - NUTNÉ MÍT!
Na hlavní činnost 6-8 hodin času denně.

DALŠÍ INFORMACE ZÍSKÁTE NA - www.top-job.cz , viz. klikněte dole na naše internetové stránky.

Nabízíme
Práci z pohodlí vašeho domova dle Vašich představ – práce doma, popř. odkudkoliv ( např. z vlastní kanceláře).

Flexibilní, VOLNOU pracovní dobu.

Přivýdělek, vedlejší činnost (při zaměstnání, při mateřské, při studiu, při důchodu atd.).

NEBO - jedinečná příležitost pro dlouhodobou a profesionální kariéru.

Osobní a finanční růst.

Zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející oblasti.

Kompletní profesionální proškolení pomocí nejmodernějších a uživatelský jednoduchých internetových technologií.

Přivýdělek 2-3 hodiny denně se ziskem cca 10-15.000 Kč měsíčně. Hlavní činnost 6-8 hodin denně se pohybuje cca od 30.000 Kč měsíčně nahoru.

DALŠÍ INFORMACE ZÍSKÁTE NA - www.top-job.cz, viz. klikněte dole na naše internetové stránky.

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Práce vedená z domu - Extra příjem ve volnu

Typ pracovního vztahu: Živnostenský list
Pracovní poměr: Plný i zkracený úvazek
Délka trvání pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Minimální požadavky vzdělání: Vzdělání není podstatné
Plat zisk z podnikání - zisk z podnikání CZK , Měsíc
Lokalita: Česká republika
Obor: Administrativa a organizace, Obchod, prodej a nákup, IT - prodej a služby
Pozici nabízí: TOP-Job
Internet: www.top-job.cz

Zadavatel: Zaměstnavatel
Kontaktní osoba: Marie Kozáková
E-mail: Marie Kozáková
Telefon: 608377268

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Petr Kozák