SAMOSTATNÝ/Á ÚČETNÍ

Pracovní místo ( SAMOSTATNÝ/Á ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme posilu do týmu účetních! Pokud máš zkušenosti v oblasti účetnictví, nejlépe z výrobní společnosti, dokážeš samostatně pracovat a máš alespoň základy angličtiny... dej nám o sobě co nejdříve vědět, protože hledáme právě Tebe - SAMOSTATNOU ÚČETNÍ !

Náplň práce:
* kontrola a zpracování účetnictví, včetně finančních výkazů
* účtování závazků, pohledávek, bankovních výpisů, pokladny, zásob, dohadných položek, časového rozlišení atd.
* kontrola dokladů, objednávek, dodržování platebních podmínek
* vedení agendy majetku
* zpracování interních reportů
* příprava přiznání k DPH
* spolupráce na měsíčních a ročních uzávěrkách
* komunikace s auditory, daňovými poradci
* spolupráce na přípravě rozpočtů, vyhodnocení , analýz atd.