SPECIALISTA BOZP - atraktivní finanční ohodnocení

Pracovní místo ( SPECIALISTA BOZP - atraktivní finanční ohodnocení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte dlouholeté zkušenosti v oblasti BOZP a odpadového hospodářství? Rádi byste uplatnili své nabyté vědomosti v úspěšné mezinárodní společnosti a chcete se posunout o nějaký ten krůček blíže ke své vysněné pozici? No tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Na pozici SPECIALISTA BOZP a ODPADOVÉHO HOSPODÁŘSTVÍ budete mít na starosti:
* oblast životního prostředí a bezpečnosti a ochrany zdraví při práci
* metodické vedení pracovníků společnosti v této oblasti
* směrnice a pokyny v souladu s platnou legislativou
* návrhy realizace nových a nebo upravených procesů sloužících ke zlepšení pracovních podmínek a bezpečnosti zaměstnanců a k ochraně environmentu
* vypracování a aktualizaci výkazů určených pro státní orgány
* zjišťování příčin pracovních úrazů
* dohled při odstraňování ekologických havárií
* řešení otázek odpadového hospodářství