TECHNICKÁ PODPORA VÝROBY

Pracovní místo ( TECHNICKÁ PODPORA VÝROBY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Nemůžete stále najít vhodné zaměstnání? My Vám pomůžeme.
Potřebujeme člověka, který je technicky zaměřen a chce poznat oblast automotive.

Co Vás na této pozici čeká:
* rozbor vadných výrobků u sériové výroby
* spolupráce s vývojovým oddělením v rámci elektrického zapojení
* nastavení a ...

Další volná místa

Programátoři počítačových aplikací specialisté Vhodné pro vysokoškoláky s praxi pozicích v realizačních týmech real-time systémů, teorií testování softwaru, nebo certifikací softwaru vývojem softwaru, správ počítačových sítí, nejlépe s praxí v mezinárodní společnosti. Nabízené výhody: profesní ...
Družstvo OTČINA Kounov, Inzerováno před 2 dny

Řidiči/strojníci Požadujeme: řidičský průkaz sk C. Řidičský průkaz sk. E a profesní průkaz výhodou. Nabízíme: služební telefon a auto. Kontakt: tel. 736628345 nebo e-mailem tatra.mrazek@seznam.cz Volné místo řidiči/strojníci pro lokalitu Nesuchyně.
David Mrázek Nesuchyně, Inzerováno před 2 dny

Trenér/ka krasobruslení Požadujeme: znalost ruského, ukrajinského a anglického jazyka výhodou, zkušenosti a praxi v oboru. Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 777311154 nebo e-mailem gebhart@seznam.cz Volné místo trenér/ka krasobruslení pro lokalitu Rakovník.
HC Rakovník, z.s. Rakovník, Inzerováno před 2 dny