Grafton Recruitment s.r.o. SERVISNÍ MECHANIK -  služební vůz

SERVISNÍ MECHANIK - služební vůz

Pracovní náplň
Zvažujete změnu a nyní se pohybujete v oblasti servisování výrobních strojů? Určitě by Vás mohla zaujmout nabídka našeho klienta na pozici SERVISNÍHO MECHANIKA. Stroje, které budete mít na starosti patří mezi špičku v oboru, takže budete mít stálý přístup k nejnovějším technologiím.

Na zodpovědnost budete mít zejména:

* KomunikacI s klienty
* Záruční a pozáruční servisní opravy
* Instalace nových zařízení
* Řešení reklamací
* Objednávky náhradních dílů
* Vedení agendy: prac. výkazy, podklady k fakturacím, cest. příkazy

Požadavky
K vykonávání práce se Vám bude hodit:

* Vzdělání SOŠ technického směru nebo technického-SOU
* Praxe na podobné pozici min. 3 roky (automechanik, servis strojů apod.)
* Schopnost provádět mechanické opravy strojů vč. diagnostiky
* Zkušenosti s opravami polygrafických strojů výhodou
* Vlastní iniciativa, pozitivní přístup
* Odpovědný přístup ke svěřené agendě a spolehlivost
* Aktivní přístup, ochota práce i nad rámec běžné pracovní doby (přesčasy propláceny)
* Komunikativní znalost cizího jazyka AJ / NJ
* ŘP B - aktivní řidič
* Uživatelská znalost práce na PC – Excel, Word, Outlook
* vyhl. 50 /1978 výhodou

Region: Morava s přesahem na Slovensko

Nabízíme
* Systém odměn za práci vykonanou nad rámec povinností
* 5 týdnů dovolené
* Služební auto (možnost i pro soukromé použití)
* Mobilní telefon
* Služební notebook
* Příjemné pracovní prostředí
* Zajímavou práci s možností osobního růstu a dalšího vzdělávání

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: SERVISNÍ MECHANIK - služební vůz

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné s maturitou
Plat 30000 - 32000 CZK
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.
Internet: www.grafton.cz

Zadavatel: Personální agentura

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Grafton Recruitment s.r.o.
Informace
Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání.

Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.