PLÁNOVAČ VÝROBY

Pracovní místo ( PLÁNOVAČ VÝROBY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Hledáme zajímavé kandidáty, kteří mají zkušenosti z oblasti výroby - plánování, procesy, technologie, dokáží prosadit svůj názor a hledají novou příležitost! U nás jsou dveře otevřené a nabízíme příležitost jednak zkušenějším kandidátům, ale také těm s kratší praxí.

Další volná místa

OBSLUHA ISM STROJE - obsluha pily na řezání PUR (polyuretanové pěny) V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: olga.hutrova@eurofoam.eu Místo výkonu práce - EUROFOAM Bohemia s.r.o. - Industrial Park Verne (lokalita A3), Průmyslová č.p. 5, Vernéřov, 431 51 Klášterec nad Ohří 1 Náplň práce : - řezání ...
EUROFOAM Bohemia s.r.o. Klášterec nad Ohří, Inzerováno včera

SKLADNÍK/ICE - OBSLUHA LISU V případě zájmu volat na tel.č.: 474 316 666 a domluvit pohovor - životopis s sebou Místo výkonu práce - EUROFOAM Bohemia s.r.o. - Industrial Park Verne (lokalita A3), Průmyslová č.p. 5, Vernéřov, 431 51 Klášterec nad Ohří 1 Náplň práce - ...

Operátoři Místo výkonu práce: Lipová 1, 352 01 Aš. Pracovní poměr na dobu určitou (12 měsíců) - poté možné prodloužení. Nástup možný ihned. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: 2-směnný provoz (6:00-18:00 h, 18:00-6:00 h), krátký x dlouhý týden (St, Čt x ...
Bekaert Textiles CZ s.r.o. Aš, Inzerováno včera