PLÁNOVAČ VÝROBY

Pracovní místo ( PLÁNOVAČ VÝROBY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Hledáme zajímavé kandidáty, kteří mají zkušenosti z oblasti výroby - plánování, procesy, technologie, dokáží prosadit svůj názor a hledají novou příležitost! U nás jsou dveře otevřené a nabízíme příležitost jednak zkušenějším kandidátům, ale také těm s kratší praxí.

Další volná místa

HSE Manager Láká Vás podílet se na rozjezdu start-upu zahraniční společnosti ? Domluvíte se anglicky ? Máte zkušenost s BOZP a PO ? Pokud ano, Vaší zodpovědností na pozici bude: *Nastavení efektivního systému dodržování základních pravidel BOZP a ochrany ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

SLÉVAČ Pro výrobní automotive společnost v Ústí n.L. hledáme vhodné uchazeče na pozici Slévače: - práce na slévárně při formování odlitků - příprava a vysypávání forem - další pomocné práce při odlévání forem pro strojírenský průmysl - směnný provoz

Elektrikář Pro výrobní závod v Ústí nad Labem obsazujme pozici Elektrikář ! Vaší náplní práce bude především: *Samostatné provádění oprav strojů * Provádění preventivních prohlídek strojů * Spolupráce s ostatními elektrikáři