C# Developer

Pracovní místo ( C# Developer ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
* Chceš být vývojář originálního SW?
* Baví Tě analýza potřeb klienta?
* Chceš pracovat v teamu zkušených lidí, od kterých se máš co naučit?
* Máš bakalářské vzdělání příp. SŠ s praxí?

Pak je tato pozice přesně pro Tebe!

Tvým úkolem bude vývoj speciálního multiplatformního softwaru s ...

Další volná místa

Lékař/ka absolvent na internu Požadavky: ukončené VŠ na LF. Místo výkonu práce: Masarykova nemocnice Rakovník Kontakt: sekretariát ředitele, tel.: 313525270, e-mail: sekretariat@nemorako.cz Volné místo lékař/ka absolvent na internu pro lokalitu Rakovník.
PRIVAMED Healthia s.r.o. Rakovník, Inzerováno včera

Pomocní pracovníci v rostlinné výrobě Pracoviště Třeboc - pracovník v rostlinné výrobě 1. kontakt tel. 604 537 499 nebo mailem na: mn.svoboda@seznam.cz Volné místo pomocní pracovníci v rostlinné výrobě pro lokalitu Třeboc.
Martin Svoboda Třeboc, Inzerováno včera

Lékař/ka Místo výkonu práce: Masarykova nemocnice Rakovník Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravu, dovolenou. Kontakt: Sekretariát ředitele 313525270, e-mail: sekretariat@nemorako.cz nebo osobně Volné místo lékař/ka pro lokalitu Rakovník.
Masarykova nemocnice Rakovník s.r.o. Rakovník, Inzerováno včera