OPERÁTOR KVALITY (s řidičským průkazem sk.B, Nošovice)

Pracovní místo ( OPERÁTOR KVALITY (s řidičským průkazem sk.B, Nošovice) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máte řidičské oprávnění sk.B?
Chcete pracovat v čistém prostředí na kontrole nových osobních aut?

Hledáme inspektory/rky kvality:
* kontrola funkčnosti jednotlivých částí auta (automobilový průmysl)
* převážení vozidel na výrobní a kontrolní linku
* práce převážně v ženském kolektivu

Další volná místa

Řidiči/strojníci Požadujeme: řidičský průkaz sk C. Řidičský průkaz sk. E a profesní průkaz výhodou. Nabízíme: služební telefon a auto. Kontakt: tel. 736628345 nebo e-mailem tatra.mrazek@seznam.cz Volné místo řidiči/strojníci pro lokalitu Nesuchyně.
David Mrázek Nesuchyně, Inzerováno včera

mechatronik/PLC programátor Místo výkonu práce: Klostermannova 995, Rokycany Náplň práce: zodpovědnost za programování řídících systémů pro nové stroje nebo údržba stávajících strojů, většinou za použití systému Simatic Požadujeme: vzdělání: min. úplné střední odborné s ...
HUTCHINSON s.r.o. Rokycany, Inzerováno včera

Pracovník do výroby a pokládky kamenných koberců Náplň práce: výroba a pokládka kamenných koberců. Řidičský průkaz sk. B. Volné místo pracovník do výroby a pokládky kamenných koberců pro lokalitu Vinařice.
DESIGNSTONE s.r.o. Vinařice, Inzerováno včera