Grafton Recruitment s.r.o. SKLADNÍK S VZV - KARVINÁ

SKLADNÍK S VZV - KARVINÁ

Pracovní náplň
Máte platné oprávnění na VZV a praxi ve skladu a v řízení VZV?

Pak nás neváhejte kontaktovat!

Náplň práce:
* vykládka a nakládka kamionů
* příprava materiálu a výrobků
* expedice hotových výrobků
* práce na PC, práce se čtečkou
* řízení VZV
* dvousměnný provoz (časem přesun na třísměnný provoz)

Nástup IHNED

Požadavky
* platné oprávnění na VZV - W1
* praxe ze skladu a v řízení VZV
* základní znalost na PC
* znalost práce se čtečkou výhodou
* manuální zručnost, fyzická zdatnost
* schopnost práce na třísměnný provoz
* zodpovědný přístup k práci

Nabízíme
* výkonnostní prémie
* docházkový bonus
* bonus za řízení vzv
* příspěvek na stravné - stravenky
* 5 týdnů dovolené

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: SKLADNÍK S VZV - KARVINÁ

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Minimální požadavky vzdělání: Základní vzdělání
Plat 18500 - 23000 CZK
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.
Internet: www.grafton.cz

Zadavatel: Personální agentura

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Grafton Recruitment s.r.o.
Informace
Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání.

Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.