SKLADNÍK S VZV - KARVINÁ

Pracovní místo ( SKLADNÍK S VZV - KARVINÁ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máte platné oprávnění na VZV a praxi ve skladu a v řízení VZV?

Pak nás neváhejte kontaktovat!

Náplň práce:
* vykládka a nakládka kamionů
* příprava materiálu a výrobků
* expedice hotových výrobků
* práce na PC, práce se čtečkou
* řízení VZV
* dvousměnný provoz (časem přesun na třísměnný ...

Další volná místa

skladník + řidič osobního automobilu Místo výkonu práce: Keramická 198, Třemošná - znalost tureckého jazyka slovem i písmem Volné místo skladník + řidič osobního automobilu pro lokalitu Třemošná.
Genc s.r.o. Třemošná, Inzerováno včera

Obsluha VZV a jiných vozíků a skladníci Místo výkonu práce: firma Geis Solutions CZ s.r.o., Logistická 169/1, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:00 h, 14:00-22:00 h. Požadujeme: průkaz VZV vítán. Nabízíme: strava ...
ETM - montáž s.r.o. Cheb, Inzerováno před 2 dny

Skladníci - koordinátoři zakázek Místo výkonu práce: Průmyslový park 36/17, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné převedení na dobu neurčitou. Vhodné i pro absolventy. Mzdové ohodnocení: 16.000,- Kč + 3.000,- Kč osobní prémie. Pracovní doba: 6:00-14:30 h ...
Textil - Logistic s.r.o. Cheb, Inzerováno před 2 dny