Grafton Recruitment s.r.o. SVÁŘEČ CO2 - KARVINÁ

SVÁŘEČ CO2 - KARVINÁ

Pracovní náplň
Máte platný kurz na svařování CO2 a aspoň základní praxi ve svařování?

Pak hledáme právě Vás!

Náplň práce:
* svařování dílů ve výrobní společnosti (kovovýroba)
* svařování CO2
* práce podle technické dokumentace
* broušení, vrtání
* třísměnný provoz

Nástup IHNED
Pracoviště Karviná

Požadavky
* platný kurz na svařování CO2 (základní zkouška ZK 135 1.1. - platné osvědčení)
* praxe ve svařování
* vhodné také pro šikovné absolventy svářečského kurzu
* znalost čtení a práce podle technické dokumentace
* schopnost práce se šuplerou
* manuální zručnost, fyzická zdatnost
* schopnost práce na třísměnný provoz
* samostatnost, aktivní přístup k práci

Nabízíme
* motivující finanční ohodnocení dle pracovního výkonu
* docházkový bonus
* výkonnostní prémie
* 5 týdnů dovolené
* příspěvek na stravné - stravenky

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: SVÁŘEČ CO2 - KARVINÁ

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné s maturitou
Plat 21000 - 27000 CZK
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.
Internet: www.grafton.cz

Zadavatel: Personální agentura

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Grafton Recruitment s.r.o.
Informace
Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání.

Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.