Topič - obsluha a údržba kotlů, Baška

Pracovní místo ( Topič - obsluha a údržba kotlů, Baška ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pro zahraniční společnost působící v textilním průmyslu hledáme uchazeče na obsluhu a údržbu kotlů.

- obsluha kotlů
- čištění a údržba kotlů
- monitoring zásob paliva

Fyzicky namáhavá práce

Další volná místa

ADMINISTRATIVE and DELIVERY SUPPORT, 150 CZK Do you enjoy communication in English and working with data? Would you like to work in MS Excel and get some more experience? Then send us your CV and start your carrier in an international telecommunication company! You will be responsible for: ...
Grafton Recruitment s.r.o. Inzerováno před 2 dny

Strojníci energetických zařízení STROJNÍCI ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ Požadujeme: topičský průkaz výhodou. Nabízíme: příspěvek na stravování, dovolená nad rámec ZP, zaměstnanecké benefity. První kontakt: telefonicky na čísle 571 692 713 nebo e-mailem na e.dolezalova@deza.cz. Volné ...
DEZA, a.s. Valašské Meziříčí, Inzerováno před 5 dny

elektrikář - plynových spotřebičů pracoviště Holešov - dle zakázek okr. Kroměříž - servis a oprava plynových spotřebičů - vyučení, praxe v oboru výhodou, vyhláška §50 základní, nástup možný ihned - kontakt telefonicky Po-Pá (7:00 - 18:00 hod.) příp. své písemné nabídky se ...
Topič s.r.o. Holešov, Inzerováno před 6 dny