MISTR ÚDRŽBY

Pracovní místo ( MISTR ÚDRŽBY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máte zkušenost jako Mistr údržby ve výrobě?
Dokážete vést rozsáhlý tým a koordinovat vše podstatné?
Pak neváhejte, protože nabízíme pracovní pozici, která je přímo pro Vás. Hledáme MISTRA ÚDRŽBY.

Náplň práce:

* kontrola procesů v údržbě
* řízení velkého týmu údržbářů
* kontrola ...

Další volná místa

Uklízečí a pomocníci v hotelích, admistrativních, průmyslových objektech Kontakt: p. Mitrofanov Alexander, tel.: 776 727 673, e-mail: keytour@seznam.cz, osobně na adrese Jateční 2121/6, Karlovy Vary - po telefonické domluvě Německý - ruský jazyk. PkZ Volné místo uklízečí a pomocníci v hotelích, admistrativních, ...
Sakvojg s.r.o. Karlovy Vary, Inzerováno včera

Mistr ve výrobě Kontakt: Bendová Anna, tel.: 353162416, e-mail: anna.bendova@vlnap.cz Požadujeme: střední vzdělání v oboru textilním nebo strojním, organizační schopnosti, komunikativnost, řízení kolektivu, ochota učit se novému,. Nabízíme: podnikové stravování, ...
VLNAP a.s. Nejdek, Inzerováno včera

Číšníci a servírky Znalost Rj komunikativně podmínkou, praxe min. 1 rok v oboru výhodou. Kontakt: životopis+ foto e-mailem. Pracovní doba: 9.30 - 22.00 hod nebo 6.30 - 18.00 hod. Volné místo číšníci a servírky pro lokalitu Karlovy Vary.
MISTR KV s.r.o. Karlovy Vary, Inzerováno před 2 dny