CREDIT MANAGER

Pracovní místo ( CREDIT MANAGER ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máš ekonomické vzdělání a zkušenosti v oblasti řízení pohledávek? Baví Tě komunikovat se zákazníky a řešit různé záležitosti týkající se plateb? Domluvíš se velmi dobře anglicky?
Pak máme pro Tebe zajímavou pozici do skvělé výrobní společnosti.

Hledáme SPECIALISTU POHLEDÁVEK!

Co bude Tvým ...

Další volná místa

Lean Manager|až 65 000 Kč! Máte znalosti lean managementu? Baví Vás zlepšovat provozní procesy, produktivitu a zvyšovat spokojenost zákazníků a zaměstnanců? Pak čtěte dále: Mezinárodní společnost v oblasti výroby ELEKTRONIKY otevírá zcela novou pozici v rámci svého závodu, ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

PROJEKTOVÝ MANAŽER (automotive) s NJ - Péče o zákazníky, udržování dobrých vztahů - Projektový management, plánování a sledování nákladů - Příprava prezentací, poskytování poradenství - Příprava zadávací dokumentace - Komunikace s výrobou - Sledování faktur - Vyřizování stížností
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny

Nejvyšší představitelé velkých společností a institucí místo výkonu práce: Průmyslová 1060, Bítozeves - Yanfeng Czechia Automotive Interior Systems nástup ihned náplň práce: vedení chodu výrobní firmy, jednání na nejvyšší úrovni. Specifikace: AJ a NJ - rodilý mluvčí, praxe na pozici Plant Managera v ...
Yanfeng Czechia Automotive Interior Systems s.r.o. Bitozeves, Inzerováno před 4 dny