Grafton Recruitment s.r.o. PLC PROGRAMÁTOR/ELEKTROMECHANIK

PLC PROGRAMÁTOR/ELEKTROMECHANIK

Pracovní náplň
Máte zkušenosti s programováním PLC a domluvíte se anglicky? Máte vyhlášku 50, min. §5?
Pokud chcete pracovat v úspěšné výrobní společnosti, která nabízí řadu benefitů, neváhejte a kontaktujte nás!

Právě hledáme vhodné kandidáty na pozici PLC PROGRAMÁTOR/ELEKTROMECHANIK" pro výrobní společnost působící v Moravskoslezském kraji.

Náplň práce:
* úpravy výrobních linek
* zodpovědnost za opravy strojů a linek
* vedení týmu operátorů
* zodpovědnost za sklad náhradních dílů
* plánování oprav
* reporting

Požadavky
* min. SŠ vzdělání technického směru - (zaměření na elektro či automatizaci)
* minimálně 2 roky praxe
* vyhláška 50/1978 Sb, min. §5
* zkušenosti s programováním PLC - SIEMENS S7-300; CNC SINUMERIK, WINCC Flexible
* angličtina na komunikativní úrovni
* schopnost čtení technické dokumentace
* znalost MS Office
* logické myšlení
* flexibilita

Nabízíme
* 13., 14. a 15. plat
* 25 dní dovolené
* příspěvek na dopravu
* pravidelné bonusy
* příspěvek na životní a penzijní připojištění
* příspěvky na stravování
* vzdělávací kurzy
* slevy na produkty společnosti

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: PLC PROGRAMÁTOR/ELEKTROMECHANIK

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.
Internet: www.grafton.cz

Zadavatel: Personální agentura

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Grafton Recruitment s.r.o.
Informace
Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání.

Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.