Grafton Recruitment s.r.o. JAVA DEVELOPER 50-100 000 KČ

JAVA DEVELOPER 50-100 000 KČ

Pracovní náplň
Chceš pracovat na zajímavých projektech? Rád bys pracoval přímo v Ostravě v zahraniční společnosti s pohodovým vedením? Přihlas se na pozici JAVA DEVELOPER.

* vývoj SW
* programování v Java (J2EE)
* práce s databázemi NoSQL a s Elasticsearch
* komunikace se zákazníky
* decentralizovaná architektura
* týmové meetingy, telekonference, občasné cesty do zahraničí

Požadavky
* zkušenosti s vývojem SW
* komunikativní angličtina na úrovni B1 a lepší
* znalost programování v Java (EE)
* zkušenost s IDE Eclipse/IntelliJ (linux/windows)
* výhodou: NOSQL, Apache, ElasticSearch
* velmi se hodí také znalost Knihovny Apache commons / Google Guava / Spring.io
* silně analytické myšlení
* ochota občas vyrazit do zahraničí (při vlastním zájmu)
* schopnost dobré komunikace a absolutně nekonfliktní povaha

Nabízíme
* 30 dnů dovolené
* příležitostný HO po domluvě
* flexibilní pracovní doba
* možnost cestovat (Západní Evropa)
* neformální a moderní prostředí
* výborně fungující tým

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: JAVA DEVELOPER 50-100 000 KČ

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Plat 50000 - 100000 CZK
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.
Internet: www.grafton.cz

Zadavatel: Personální agentura

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Grafton Recruitment s.r.o.
Informace
Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání.

Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.