ROZMĚROVÝ SPECIALISTA 25-30 000 KČ

Pracovní místo ( ROZMĚROVÝ SPECIALISTA 25-30 000 KČ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Moderní, mezinárodní, stabilní společnost přijme do svého kolektivu člověka na pozici ROZMĚROVÝ SPECIALISTA.

Náplň práce:

- zpracování dat a výstupů pro zákazníky
- analýza a hledání kořenových příčin
- zpracování rozměrových studií a vyjádření pomocí statistických veličin

Další volná místa

IT SPECIALISTA/ -KA IT SPECIALISTA/ -KA NÁPLŇ PRÁCE: - evidence a zajištění funkčnosti výpočetní techniky; evidence a zajištění legálního používání software - školení uživatelů; podpora uživatelů; podpora uživatelů SAP a řešení problémů v SAP; správa uživatelů a jejich ...
Nemak Czech Republic s.r.o. Havraň, Inzerováno včera

LEAN Specialista|až 50 000 Kč! Říká Vám něco Lean Manufacturing a chtěli byste pracovat pro významného hráče na poli automobilového průmyslu? Pozice LEAN Specialisty čeká jen na Vás! Vaší náplní práce bude: - Efektivně podporovat Manufacturing Excellence manažera - Proces ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

SPECIALISTÉ PO TELEFONU SPECIALISTÉ PO TELEFONU Náplň práce: - jednoduchá práce na PC - poskytování služeb zákazníkům Požadujeme: - zodpovědný přístup k práci - schopnost pracovat samostatně i v týmu - komunikativnost Co nabízíme: - možno HPP i DPČ - práce vhodná pro matky ...
AVA Call spol. s r.o. Most, Inzerováno před 3 dny