SW Engineer C/C++ (automotive) 30-60 000 KČ

Pracovní místo ( SW Engineer C/C++ (automotive) 30-60 000 KČ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máš znalosti a zkušenosti s C/C++? Chceš pracovat na zajímavém projektu v menším týmu, jsi komunikativní a týmový hráč? Máme pro Tebe super místo, ozvi se ještě dnes!!!

Náplň práce:
* vývoj SW v oblasti automotive
* komunikace s kolegy v zahraničí v rámci projektu
* podpora kolegů v rámci týmu

Další volná místa

Svářeč Kontakt: e-mailem hotwedingbpi@centrum.cz Volné místo svářeč pro lokalitu Nové Strašecí.
Hotwelding BPI s.r.o. Nové Strašecí, Inzerováno včera

Truhlář Místo výkonu práce: Volduchy 291 Požadujeme: vzdělání střední odborné - vyučení v oboru, praxe nutná Nabízíme: platové ohodnocení od 15.000,- do 20.000,-Kč/měs. + výkonnostní prémie První kontakt telefonicky nebo e-mailem: p. Štěpán Karel, tel.: 603 ...
Karel Štěpán - truhlářství Volduchy, Inzerováno včera