ACCOUNT MANAGER|MEZINÁRODNÍ VÝROBA|AŽ 40 000 KČ,-

Pracovní místo ( ACCOUNT MANAGER|MEZINÁRODNÍ VÝROBA|AŽ 40 000 KČ,- ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Orientujete se v logistických procesech a máte praxi v komunikace jak se zákazníky a dodavateli tak i s manažery? Pokud hovoříte anglicky na velmi dobré úrovni a chcete se stát součástí mezinárodní výrobní společnosti působící v automotive segmentu pak jste na správném místě.

ACCOUNT ...

Další volná místa

Kontrolor/ka kvality G&P Quality Management s.r.o. je projektová firma zastřešující činnosti spojené s řízením kvality v automobilovém průmyslu. Našimi hlavními zákazníky jsou Jaguar Land Rover, Škoda Auto, Ope, ZF TRW, Faureacia atd. Náplň práce: vizuální kontrola ...
G & P Quality Management s.r.o. Rakovník, Inzerováno před 3 dny

RESTAURANT MANAGER RESTAURANT MANAGER Kontakt: pí Ing. Milada Muchnová, tel: 353 348 560, 731 429 019, e-mail: personalni@bristolgroup.cz Životopisy zasílejte na uvedený e-mail. - SŠ vzdělání v oboru gastronomie - praxe ve stravovacím provozu - velmi dobrá znalost RJ, ...
BRISTOL a.s. Karlovy Vary, Inzerováno před 4 dny

Exportní manager Požadujeme: výborná znalost RJ - rodilý mluvčí, praxi na vedoucích pozicích. Nabízíme: závodní stravování, příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené. Kontakt: e-mailem lenka.kutkova@pivobakalar.cz Volné místo exportní manager pro lokalitu Rakovník.
Tradiční pivovar v Rakovníku, a.s. Rakovník, Inzerováno před 5 dny