IT ASISTENT - šance pro absolventy

Pracovní místo ( IT ASISTENT - šance pro absolventy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máš vzdělání v oblasti IT? Domluvíš se anglicky? Hledáš nové pracovní uplatnění a jediné co Tě brzdí je krátká profesní praxe? Nám to nevadí! Podáme Ti pomocnou ruku a nabízíme TI pozici IT ASISTENT.

Náplň práce:
* asistentce při realizaci a správa sítí IT
* realizace a správa docházkového ...

Další volná místa

ASISTENT/ -KA PŘEDSEDY PŘEDSTAVENSTVA ASISTENT/ -KA PŘEDSEDY PŘEDSTAVENSTVA POŽADUJEME : - SŠ/VŠ vzdělání - praxe v oboru (administrativa, komunikace) 5 - 7 let - znalost práce na PC - MS Office (Word, Excel) uživatelsky - příjemné vystupování, spolehlivost, vstřícnost - časovou ...
HERKUL a.s. Obrnice, Inzerováno včera

ASISTENT Auditora junior - pro absolventy VŠ ASISTENT Auditora junior - pro absolventy VŠ absolvent VŠ ekonomického směru se zaměřením na audit a účetnictví HLÁSIT SE: Lanc Jiří JUDr., Ing., e-mail: lanc@agis.cz Volné místo asistent auditora junior - pro absolventy vš pro lokalitu Most.
AGIS, a.s. Most, Inzerováno před 2 dny

Zdravotnický asistent/asistentka (praktické sestry) na oddělení chirurgie, JIP a Praktické sestry Místo výkonu práce: Rokycany, Voldušská č.p. 750 - oddělení chirurgie, JIP a interna, Požadujeme: vzdělání - střední zdravotní škola - obor zdravotnický asistent. Uchazeči musí splňovat požadavky zákona č. 96/2004 v platném ...
Rokycanská nemocnice, a.s. Rokycany, Inzerováno před 2 dny