VÝVOJÁŘ/DEVELOPER - WEBOVÉ APLIKACE|VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY| AŽ 45 000 KČ|

Pracovní místo ( VÝVOJÁŘ/DEVELOPER - WEBOVÉ APLIKACE|VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY| AŽ 45 000 KČ| ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

! PROGRAMÁTOŘI ! VÝVOJÁŘI ! ABSOLVENTI ! POZOR !

Nosíš na sobě neustále flanelovou košili a tvůj nejlepší přítel je tvůj notebook? Pokud ANO, tak dávej dobrý pozor a čti dál !

Máš zkušenosti s programováním a zajímá tě programování webových aplikací pro zajímavé zahraniční klienty v jazyce Javascript či Node js nebo AngularJS?

Hledáme schopného programátora a kolegu do našeho přátelského pracovního týmu. S námi se nudit nebudeš.

Pozice VÝVOJÁŘ|DEVELOPER|PROGRAMÁTOR|JAVASCRIPT|VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY| AŽ 45 000 KČ|) na tebe čeká.

Tvoje pracovní náplň bude:

* analýza požadavků zákazníka
* řízení před implementační fáze
* návrh a programování webových aplikací
* tvorba automatizovaných testů
* programování pomocí frameworku
* opravy chyb v systémech v předprodukční i poprodukční fázi
* zabezpečování plynulého chodu systémů a jejich optimalizace
* spolupráce se zákaznickou podporou