PLC PROGRAMÁTOR|ZAJÍMAVÉ BENEFITY A MZDA

Pracovní místo ( PLC PROGRAMÁTOR|ZAJÍMAVÉ BENEFITY A MZDA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte zkušenosti s programováním PLC zařízení a rádi byste si odpočinuly od cestování nebo naopak cestování vyhledáváte? Máme pro Vás na výběr obě možnosti. Hledáme kandidáty se zkušeností s různými PLC zařízeními (dle vaší praxe dostanete konkrétní projekt), kteří se stanou součástí mezinárodní společnosti.

Náplň práce:

* vypracování specifikace funkcí strojního zařízení
* vypracování elektro schémat
* programování PLC zařízení řady Simatic
* nastavení parametrů SW a uvedení stroje do provozu
* zpracování dokumentace, technických řešení, návodů a jejich parametrů
* spolupráce se strojní konstrukcí a výrobou při oživování montážních linek a strojních zařízení