C# DEVELOPER|PERFEKTNÍ PRACOVNÍ PROSTŘEDÍ A BENEFITY + PLAYSTATION 4|OSTRAVA|

Pracovní místo ( C# DEVELOPER|PERFEKTNÍ PRACOVNÍ PROSTŘEDÍ A BENEFITY + PLAYSTATION 4|OSTRAVA| ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Ať už upřednostňuješ Playstation 4 nebo jsi zarytý hráč/ka PC her, u nás si můžeš ve svém volném čase zahrát se svými kolegy nebo kamarády na hry Playstation 4. A co pro to musíš udělat?

Mít zkušenosti s vývojem aplikací v C#/NET 4.0 + a přihlásit se nám !!!

Pro mezinárodní společnost, hledáme vhodné uchazeče na pozici "C# DEVELOPER|PERFEKTNÍ PRACOVNÍ PROSTŘEDÍ A BENEFITY + PLAYSTATION 4|OSTRAVA|".

Náplň práce:

* vývoj pluginů a aplikací
* podílení se na vývoji aplikací pro mezinárodní projekty
* komunikace a spolupráce se zahraničními týmy