Grafton Recruitment s.r.o. MZDOVÁ ÚČETNÍ - OSTRAVSKO - AŽ 40 000  KČ - FLEXIBILNÍ PRACOVNÍ DOBA

MZDOVÁ ÚČETNÍ - OSTRAVSKO - AŽ 40 000 KČ - FLEXIBILNÍ PRACOVNÍ DOBA

Referenční číslo: 4-11-271561/NP

Pracovní náplň
Pro našeho významného klienta, společnost působící v automobilovém průmyslu, hledáme vhodné uchazeče na pozici "MZDOVÁ ÚČETNÍ - OSTRAVSKO - AŽ 40 000 KČ - FLEXIBILNÍ PRACOVNÍ DOBA".

Pracovní náplň:

* komplexní zpracování mzdové agendy, včetně odvodů, daní a srážek pro 600-700 zaměstnanců
* kompletní vedení mzdové agendy v souladu s platnou legislativou (SP, ZP, daně, exekuce, insolvence atd.)
* plnění povinností vůči ČSSZ, zdravotním pojišťovnám a dalším státním institucím
* profesní podpora týmu HR oddělení
* týmová práce na tvorbě interních směrnic v oblasti odměňování a dalších HR procesů

Požadavky
* SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
* zkušenosti v oblasti mzdového účetnictví
* velmi dobrá znalost legislativy související se mzdovým účetnictvím včetně ZP
* velmi dobrá znalost práce na PC, MS Office (zejména Excel)

Informace
Benefity:
* pružná pracovní doba (fix 8:30 – 13:30)
* 2 dny sick days
* příspěvek na dopravu
* 5 týdnů dovolené
* možnost relokačního balíčku
* příplatky na stravování (stravenky)
* životní a penzijní připojištění
* motivující finanční ohodnocení
* možnost dalšího kariérního růstu
Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte.

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: MZDOVÁ ÚČETNÍ - OSTRAVSKO - AŽ 40 000 KČ - FLEXIBILNÍ PRACOVNÍ DOBA

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné s maturitou
Plat 30000 - 40000,- Kč/měs
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Strojírenství, IT - správa systémů, hardware
Pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.
Internet: www.grafton.cz

Zadavatel: Personální Agentura
Kontaktní osoba: Team Assistant
E-mail: Team Assistant
Telefon: (+420) 595 131 777

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Grafton Recruitment s.r.o.
Informace
Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání.

Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.