MZDOVÁ ÚČETNÍ - OSTRAVSKO - AŽ 40 000 KČ - FLEXIBILNÍ PRACOVNÍ DOBA

Pracovní místo ( MZDOVÁ ÚČETNÍ - OSTRAVSKO - AŽ 40 000 KČ - FLEXIBILNÍ PRACOVNÍ DOBA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pro našeho významného klienta, společnost působící v automobilovém průmyslu, hledáme vhodné uchazeče na pozici "MZDOVÁ ÚČETNÍ - OSTRAVSKO - AŽ 40 000 KČ - FLEXIBILNÍ PRACOVNÍ DOBA". Pracovní náplň:

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Strojírenství
IT - správa systémů, hardware

Další volná místa

Samostatný údržbář Hledám zkušeného údržbáře, který má povědomí jak o mechanické, tak o elektrické části údržby.
Grafton Recruitment s.r.o. Stříbro, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

Pečovatel/ka Hledáme pracovníka na pozici Pečovatel - pracovník v sociálních službách, pro zařízení Telč. Nabízíme práci na plný úvazek, 12-ti hodinové směny, velmi dobré mzdové ohodnocení, závodní stravování. Požadujeme - vhodný je absolvovaný akreditovaný kurz ...
Senior Home, s.r.o. Telč, Inzerováno před 2 dny

Automechanik Pracoviště Bystřice Přijmeme vyučeného automechanika. Výhodou je zkušenost s opravami zemědělských strojů a nákladních aut. Nabízíme různorodou a zajímavou práci, po zapracování velmi dobré mzdové ohodnocení, firemní benefity. Místo výkonu práce je ...
Elmoz Czech, s.r.o. Bystřice, Inzerováno před 2 dny