PROGRAMÁTOR PLC/SCADA/LabVIEW| HOME OFFICE|AŽ 45 000 Kč

Pracovní místo ( PROGRAMÁTOR PLC/SCADA/LabVIEW| HOME OFFICE|AŽ 45 000 Kč ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pro mezinárodní IT společnost působící na prestižních projektech hledáme vhodné uchazeče na pozici "PROGRAMÁTOR PLC/SCADA/LabVIEW| HOME OFFICE|AŽ 45 000 Kč". !!! TATO POZICE JE VHODNÁ I PRO ABSOLVENTY !!!

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - prodej a služby
IT internet, multimédia

Další volná místa

analytici/programátoři databázových a WEB systémů Náplň práce · Vývoj informačních systémů a webových aplikací · Analýza a návrh nových modulů a produktů Odborné a kvalifikační předpoklady · SŠ/VŠ vzdělání technického směru · Znalost MS Visual Studio 2017 a vyšší, ASP.NET MVC a jazyka C#. · ...
Prosystem spol. s r.o. Český Těšín, Inzerováno před 2 dny

ABAP programátoři Náplň práce: programování v jazyce ABAP, vývoj a analýza v prostředí systému SAP, podpora pro interní zákazníky. Požadavky: SŠ / VŠ vzdělání technického nebo IT zaměření, praxe v jazyce ABAP (podmínkou), základní znalost modulů MM, SD, orientace v ...
ArcelorMittal Tubular Products Karviná a.s. Karviná, Inzerováno před 2 dny

Programátoři CNC strojů Z:26.9.2018.A:15.11.2018. Místo výkonu práce Odry. Pracovní náplň: Programování a obsluha CNC strojů. Požadujeme: alespoň střední odborné vzdělání, čtení výkresové dokumentace strojírenského nebo technického zaměření, zkušenost s programováním a ...
SUM ODRY, s.r.o. Odry, Inzerováno před 2 dny