PROGRAMÁTOR PLC/SCADA/LabVIEW| HOME OFFICE|AŽ 45 000 Kč

Pracovní místo ( PROGRAMÁTOR PLC/SCADA/LabVIEW| HOME OFFICE|AŽ 45 000 Kč ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pro mezinárodní IT společnost působící na prestižních projektech hledáme vhodné uchazeče na pozici "PROGRAMÁTOR PLC/SCADA/LabVIEW| HOME OFFICE|AŽ 45 000 Kč". !!! TATO POZICE JE VHODNÁ I PRO ABSOLVENTY !!!

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - prodej a služby
IT internet, multimédia

Další volná místa

PROGRAMÁTOR-KA WEBOVÝCH APLIKACÍ A11 z:5/3/2018 a:17/8/2018 Práce na HPP, vhodná i pro absolventy. Náplň pracovní pozice: - vývoj webových aplikací - návrhy aplikací - zpracování analýzy aplikací - jednání s klienty o aplikacích. Co požadujeme? - znalost jazyka JAVA (používáme ...
TCL DigiTrade s.r.o. Dobrá, Inzerováno před 2 dny

PROGRAMÁTOR/KA V LabView A11 z:31/5/2018 a:17/8/2018 Hledáme kolegu/kolegyni na nově vytvořenou pozici, který/která bude svými aplikacemi v LabVIEW podporovat oddělení Výroby a technologie a který/která se nebude bát k vyřešení situace navrhnout vlastní řešení. Náplň ...
Saft Ferak a.s. Raškovice, Inzerováno před 2 dny

Strojírenský technik technolog a programátor programů pro CNC stroje Požadavky. SPŠ strojní. Znalost anglického nebo německého jazyka podmínkou. Orientace ve výkresové dokumentaci. Znalost práce na PC. Nabízíme: stravenky v hodnotě 118,-Kč, vzdělávání. Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na email: ...
PSP Speciální strojírna a.s. Přerov, Inzerováno před 3 dny