SAP KONZULTANT, AŽ 80 000 KČ

Pracovní místo ( SAP KONZULTANT, AŽ 80 000 KČ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Jste zákaznicky orientovaní a systém SAP Vám není cizí? Chcete pracovat v rámci prestižních zahraničních projektů pro mezinárodní společnosti kdy budete mít dostatek prostoru využít svůj anglický jazyk? Přidejte se k nám!

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - prodej a služby
IT - správa systémů, hardware
IT internet, multimédia

Další volná místa

SEO KONZULTANT -KA KO: Bokiš Vladimír, tel.: 608 111 588, e-mail: info@acomputer.cz. SŠ s maturitou, znalost www, eshopů, logické a analytické myšlení. Pouze pro OZP. Náplň práce: Tvorba SEO strategie, analýza klíčových slov, SEO audit, párování produktů. 6 hod prac. ...
Vladimír Bokiš Opava, Inzerováno včera

Telefonní konzultanti Call centrum pro podporu a servis stávajích klientů společnosti O2 Czech Republic nástup v ledenu 2019 Požadavky: - ochota učit se novým věcem, komunikativnost - ovládat český jazyk Nabízí: - plánování směn dle vašich možností (8/6/4 hod/denně), ...
Klientské centrum s.r.o. Český Těšín, Inzerováno před 2 dny

Konzultant/ka prodeje mobilních telefonů Na pozici konzultanta prodeje mobilních telefonů očekáváme zájem o mobilní telefony, aktivní přístup, příjemné vystupování, základní znalost práce na PC. Výhodou je řidičský průkaz sk. B, nikoliv podmínkou. Nabízíme fixní mzdu plus motivační složku ...
Lukáš Klein Valašské Meziříčí, Inzerováno před 3 dny