VÝVOJÁŘ/DEVELOPER - WEBOVÉ APLIKACE|VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY| AŽ 45 000 KČ|

Pracovní místo ( VÝVOJÁŘ/DEVELOPER - WEBOVÉ APLIKACE|VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY| AŽ 45 000 KČ| ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
! PROGRAMÁTOŘI ! VÝVOJÁŘI ! ABSOLVENTI ! POZOR ! Nosíš na sobě neustále flanelovou košili a tvůj nejlepší přítel je tvůj notebook? Pokud ANO, tak dávej dobrý pozor a čti dál !

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - prodej a služby
IT - správa systémů, hardware
IT internet, multimédia

Další volná místa

Junior vývojář C#, C++ pro japonskou společnost Konečně zajímavá práce i pro absolventy!!! Nemáte ještě tolik zkušeností a hledáte tu správnou příležitost? Hledáte výzvu? Cestujete rád? Chcete se podívat služebně do Japonska???
Grafton Recruitment s.r.o. Praha, Plný úvazek, Inzerováno včera

Vývojový a servisní specialista/tka Místo výkonu práce: Podzámčí 1926, Ostrava - Slezská Ostrava; 710 00 Kontakt na email. Požadujeme: VŠ elektrotechnického zaměření Vyhl. č. 50/1978 minimálně §5, §6 výhodou Práce na PC - MS Office, Autocad Řidičský průkaz skupiny B Aktivní znalost ...
Q - ELEKTRIK a.s. Ostrava, Inzerováno před 2 dny

Vedoucí vývojových projektů s AJ Vývojové konstrukce už bylo dost? Máš chuť posunout se blíž projektům? Umíš anglicky a zvládneš koordinovat více projektů najednou? Pak je toto nabídka přesně pro tebe!
Grafton Recruitment s.r.o. Třebíč, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny