Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

PROGRAMÁTOR C/C++|AŽ 90 000 KČ

Pracovní místo ( PROGRAMÁTOR C/C++|AŽ 90 000 KČ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Zajímáte se o oblast vývoje v jazyce C/C++ a chcete své zkušenosti zúročit v mezinárodní společnosti zabývající se vývojem v oblasti elektro komponentů? Pokud hovoříte anglicky a máte VŠ vzdělání pak hledáme právě Vás !!!

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - prodej a služby
IT - správa systémů, hardware
IT internet, multimédia

Další volná místa

PROGRAMÁTOR-KA WEBOVÝCH APLIKACÍ A11 z:5/3/2018 a:17/8/2018 Práce na HPP, vhodná i pro absolventy. Náplň pracovní pozice: - vývoj webových aplikací - návrhy aplikací - zpracování analýzy aplikací - jednání s klienty o aplikacích. Co požadujeme? - znalost jazyka JAVA (používáme ...
TCL DigiTrade s.r.o. Dobrá, Inzerováno před 2 dny

PROGRAMÁTOR/KA V LabView A11 z:31/5/2018 a:17/8/2018 Hledáme kolegu/kolegyni na nově vytvořenou pozici, který/která bude svými aplikacemi v LabVIEW podporovat oddělení Výroby a technologie a který/která se nebude bát k vyřešení situace navrhnout vlastní řešení. Náplň ...
Saft Ferak a.s. Raškovice, Inzerováno před 2 dny

Strojírenský technik technolog a programátor programů pro CNC stroje Požadavky. SPŠ strojní. Znalost anglického nebo německého jazyka podmínkou. Orientace ve výkresové dokumentaci. Znalost práce na PC. Nabízíme: stravenky v hodnotě 118,-Kč, vzdělávání. Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na email: ...
PSP Speciální strojírna a.s. Přerov, Inzerováno před 3 dny

Odeslat
zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit