Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

PROGRAMÁTOR C/C++|AŽ 90 000 KČ

Pracovní místo ( PROGRAMÁTOR C/C++|AŽ 90 000 KČ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Zajímáte se o oblast vývoje v jazyce C/C++ a chcete své zkušenosti zúročit v mezinárodní společnosti zabývající se vývojem v oblasti elektro komponentů? Pokud hovoříte anglicky a máte VŠ vzdělání pak hledáme právě Vás !!!

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - prodej a služby
IT - správa systémů, hardware
IT internet, multimédia

Další volná místa

analytici/programátoři databázových a WEB systémů Náplň práce · Vývoj informačních systémů a webových aplikací · Analýza a návrh nových modulů a produktů Odborné a kvalifikační předpoklady · SŠ/VŠ vzdělání technického směru · Znalost MS Visual Studio 2017 a vyšší, ASP.NET MVC a jazyka C#. · ...
Prosystem spol. s r.o. Český Těšín, Inzerováno před 2 dny

ABAP programátoři Náplň práce: programování v jazyce ABAP, vývoj a analýza v prostředí systému SAP, podpora pro interní zákazníky. Požadavky: SŠ / VŠ vzdělání technického nebo IT zaměření, praxe v jazyce ABAP (podmínkou), základní znalost modulů MM, SD, orientace v ...
ArcelorMittal Tubular Products Karviná a.s. Karviná, Inzerováno před 2 dny

Programátoři CNC strojů Z:26.9.2018.A:15.11.2018. Místo výkonu práce Odry. Pracovní náplň: Programování a obsluha CNC strojů. Požadujeme: alespoň střední odborné vzdělání, čtení výkresové dokumentace strojírenského nebo technického zaměření, zkušenost s programováním a ...
SUM ODRY, s.r.o. Odry, Inzerováno před 2 dny

Odeslat
zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit