PROGRAMÁTOR C/C++|PRÁCE NA HOME OFFICE|MNOHO BENEFITŮ|

Pracovní místo ( PROGRAMÁTOR C/C++|PRÁCE NA HOME OFFICE|MNOHO BENEFITŮ| ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
*** POZICE VHODNÁ PRO ABSOLVENTY ***

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - prodej a služby
IT - správa systémů, hardware
IT internet, multimédia

Další volná místa

Programátor PLC pro průmyslovou automatizaci Pracoviště: Řepčínská č.p. 35/86, Olomouc. Nástup ihned. ŘP sk. B, vyhl. 50/78 Sb. min. § 4 Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Mzda 25 000 Kč + prémie Životopisy zasílejte POUZE na adresu společnosti nebo uvedený e-mail, do ...
ELPREMO, spol. s r.o. Olomouc, Inzerováno před 6 dny

Programátor SCADA pro průmyslovou automatizaci Pracoviště: Řepčínská č.p. 35/86, Olomouc. Nástup ihned. ŘP sk. B, vyhl. 50/78 Sb. min. § 4 Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Mzda 25 000Kč + prémie. Životopisy zasílejte POUZE na adresu společnosti nebo uvedený e-mail, do ...

PROGRAMÁTOR/KA (VHODNÉ I PRO OZP) A16 a:9/8/2018 (VHODNÉ I PRO OZP) Programátor/ka JavaScript - Fronted Práce na HPP, vhodné i pro absolventa. Požadujeme: - SŠ/VŠ vzdělání - dobrá znalost programování v JavaScript (znalost jQuery, leaflet, JS framework výhodou) - dobrá znalost HTML ...
MASTER IT Technologies, a.s. Třanovice, Inzerováno před 6 dny