C# DEVELOPER|PERFEKTNÍ PRACOVNÍ PROSTŘEDÍ A BENEFITY + PLAYSTATION 4|OSTRAVA|

Pracovní místo ( C# DEVELOPER|PERFEKTNÍ PRACOVNÍ PROSTŘEDÍ A BENEFITY + PLAYSTATION 4|OSTRAVA| ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Ať už upřednostňuješ Playstation 4 nebo jsi zarytý hráč/ka PC her, u nás si můžeš ve svém volném čase zahrát se svými kolegy nebo kamarády na hry Playstation 4. A co pro to musíš udělat? Mít zkušenosti s vývojem aplikací v C#/NET 4.0 + a přihlásit se nám !!!

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - prodej a služby
IT - správa systémů, hardware
IT internet, multimédia