OBCHODNÍ ŘEDITEL/KA, automotive

Pracovní místo ( OBCHODNÍ ŘEDITEL/KA, automotive ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Do nově vznikajícího Sales oddělení se hledá opravdu zkušený, technicky zdatný kandidát na pozici: "OBCHODNÍ ŘEDITEL/KA", který je odhodlán k nové výzvě a který:

Mohly by Vás zajímat obory:

Management
Obchod, prodej a nákup
Strojírenství

Další volná místa

Vychovatel pro dospělé se speciálními vzdělávacími potřebami Pracoviště: Švermova č.p. 685/2, Olomouc. Požadavky: Státní občan České republiky, minimálně vyšší odborné pedagogické vzdělání - specializační pedagogické studium v akreditované formě i doplňkové pedagogické studium absolvované nebo zahájené před ...
Vězeňská služba České republiky Olomouc, Inzerováno před 2 dny

Vedoucí kuchaři VEDOUCÍ KUCHAŘI Možná varianta i na zkrácený úvazek (6 hodin denně) Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, pracovní zkušenost s přípravou pokrmů (450 jídel denně), pracovní doba 6.00 až 14.30 hodin Nabízíme: strava První kontakt: telefonicky v době ...
Základní škola Vsetín, Rokytnice 436 Vsetín, Inzerováno před 2 dny

Zástupce ředitele MŠ Pracoviště: Petelinova č.p. 593/18, Olomouc. Nástup: září 2018. Prac. doba: 7:00 - 15:30 hod. Požadavky: - vzdělání: SŠ/VŠ - kvalifikace pro MŠ, popř. ZŠ 1. stupeň - pouze pro kvalifikované učitele v MŠ (speciální pedagogika, předškolní a mimoškolní ...
MATEŘSKÁ ŠKOLA JAZYKOVÁ A UMĚLECKÁ s.r.o. Olomouc, Inzerováno před 3 dny