JAVA PROGRAMÁTOR/VÝVOJÁŘ - AŽ 75 000 Kč + HOME OFFICE

Pracovní místo ( JAVA PROGRAMÁTOR/VÝVOJÁŘ - AŽ 75 000 Kč + HOME OFFICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
!!! HLEDÁ SE JAVA PROGRAMÁTOR/VÝVOJÁŘ - AŽ 75 000 Kč + HOME OFFICE !!!

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - prodej a služby
IT - správa systémů, hardware
IT internet, multimédia

Další volná místa

PROGRAMÁTOR/KA (VHODNÉ I PRO OZP) A16 a:19/7/2018 (VHODNÉ I PRO OZP) Programátor/ka JavaScript - Fronted Práce na HPP, vhodné i pro absolventa. Požadujeme: - SŠ/VŠ vzdělání - dobrá znalost programování v JavaScript (znalost jQuery, leaflet, JS framework výhodou) - dobrá znalost ...
MASTER IT Technologies, a.s. Třanovice, Inzerováno včera

Programátor/ka jednoúčelových strojů Nástup možný IHNED. Náplň práce: Spolupráce při přípravě projektů; Programování jednoúčelových strojů; Testování strojů; Uvádění strojů do provozu u zákazníka; Podpora zákazníků, komunikace se zařízeními pomocí vzdálené správy; Zpracování a analýza ...
KBH CZ s.r.o. Přerov, Inzerováno před 2 dny

Strojírenský technik technolog a programátor programů pro CNC stroje Požadavky. SPŠ strojní. Znalost anglického nebo německého jazyka podmínkou. Orientace ve výkresové dokumentaci. Znalost práce na PC. Nabízíme: stravenky v hodnotě 118,-Kč, vzdělávání. Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na email: ...
PSP Speciální strojírna a.s. Přerov, Inzerováno před 2 dny