PROGRAMÁTOR/VÝVOJÁŘ - WEBOVÉ APLIKACE, AŽ 75 000 Kč + HO

Pracovní místo ( PROGRAMÁTOR/VÝVOJÁŘ - WEBOVÉ APLIKACE, AŽ 75 000 Kč + HO ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
!!! HLEDÁ SE PROGRAMÁTOR/VÝVOJÁŘ WEBOVÝCH APLIKACÍ !!!

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - prodej a služby
IT - správa systémů, hardware
IT internet, multimédia

Další volná místa

PROGRAMÁTOR/KA (VHODNÉ I PRO OZP) A16 a:23/4/2018 (VHODNÉ I PRO OZP) Programátor/ka JavaScript - Fronted Práce na HPP, vhodné i pro absolventa. Požadujeme: - SŠ/VŠ vzdělání - dobrá znalost programování v JavaScript (znalost jQuery, leaflet, JS framework výhodou) - dobrá znalost ...
MASTER IT Technologies, a.s. Třanovice, Inzerováno včera

Programátoři PLC z: 19.2.2018 a: 1.3.2018 Požadavky: vzdělání - střední s maturitou nebo VŠ elektro, elektrotechnická kvalifikace vyhláška 50/1978 §6, znalost programovacího prostředí SAPRO A SCOPE, angličtina na komunikační úrovní - podmínkou, řidičský průkaz ...
Smart Heating Technology s.r.o. Šenov u Nového Jičína, Inzerováno před 2 dny

Interní programátor Místo výkonu práce: tř. Kosmonautů č.p. 1288/1, Olomouc. Interní programátor se podílí na vývoji nástrojů určených pro interní potřebu a zajišťuje tvorbu automatizačních skriptů. Nabízíme: - Práci na zajímavých projektech v nejnovějších ...
TESCO SW a.s. Olomouc, Inzerováno před 5 dny