PROGRAMÁTOR/VÝVOJÁŘ - WEBOVÉ APLIKACE, AŽ 75 000 Kč + HO

Pracovní místo ( PROGRAMÁTOR/VÝVOJÁŘ - WEBOVÉ APLIKACE, AŽ 75 000 Kč + HO ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
!!! HLEDÁ SE PROGRAMÁTOR/VÝVOJÁŘ WEBOVÝCH APLIKACÍ !!!

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - prodej a služby
IT - správa systémů, hardware
IT internet, multimédia

Další volná místa

PROGRAMÁTOR/KA (VHODNÉ I PRO OZP) A16 a:9/8/2018 (VHODNÉ I PRO OZP) Programátor/ka JavaScript - Fronted Práce na HPP, vhodné i pro absolventa. Požadujeme: - SŠ/VŠ vzdělání - dobrá znalost programování v JavaScript (znalost jQuery, leaflet, JS framework výhodou) - dobrá znalost HTML ...
MASTER IT Technologies, a.s. Třanovice, Inzerováno před 2 dny

PROGRAMÁTOR CNC PALÍCÍHO STROJE A16 z:19/6/2018 a:9/8/2018 Bližší informace o dané pracovní pozici Vám budou poskytnuty telefonicky, emailem, osobně po předchozí telef. domluvě. Kontakty jsou uvedené viz výše. Rozvrh pracovní doby: - jednosměnný provoz, 6.00-14.30 ...
METANET s.r.o. Frýdek-Místek, Inzerováno před 2 dny

PHP programátoři Požadavky: - Pokročilá znalost PHP a OOP - Min. základní znalost Nette/Symfony či jiného frameworku - Docházet na porady do kanceláře (Ostrava) Obsah práce: - Vývoj eshopového řešení, které provozuje již 60 obchodníků - Vytváření nových funkcí, ...
WEBMEX PLUS s.r.o. Bohumín, Inzerováno před 2 dny