TECHNICKÝ MANAŽER - textilní průmysl

Pracovní místo ( TECHNICKÝ MANAŽER - textilní průmysl ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Technický manažer z textilního průmyslu je pro nás ideální kandidát. Nikdy však není nic ideální, proto, pokud máte obdobné zkušenosti, ozvěte se nám na tuto pozici. TECHNICKÝ MANAŽER. Náplní práce bude:

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup
Průmysl

Další volná místa

SVĚTELNÝ TECHNIK, TECHNIČKA KO: Sekerášová Hedvika, tel.: 553 602 520, e-mail: sekerasova@inge.cz SŠ v oboru elektro, znalost práce s DIALUX, WILS, WELUX, tvorbu LDT souborů, měření a vyhodnocování světelných parametrů, spolehlivost, pečlivost, zručnost, výhoda praxe v oboru. ...
INGE Opava, spol. s r.o. Opava, Inzerováno včera

Obsluha ohraňovacího lisu z: 2.10.2017 a: 8.12.2017 Požadavky: Vyučení nejlépe ve strojírenském oboru. Velmi dobrá orientace ve výkresové a technické dokumentaci. Pečlivost, zodpovědnost a ochotu pracovat s vysokým nasazením. Nástup možný ihned. Nabízíme: NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK ...
STECOMTRA Steel Components s.r.o. Nový Jičín, Inzerováno včera

Regionální manažer obchodu - Místo výkonu práce Kroměříž (centrála) + klientská zóna po celé České republice (pracovní cesty) - Náplň práce: prodej úklidových služeb, úklidové chemie a techniky, vyhledávání nových potenciálních zákazníků samostatná příprava a tvorba cenových ...
CORA PLUS s.r.o. Kroměříž, Inzerováno včera