Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

JAVA DEVELOPER/VEDOUCÍ TÝMU

Pracovní místo ( JAVA DEVELOPER/VEDOUCÍ TÝMU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Zkušení Javisti, uvažujete o tom, že byste se profesně rádi posunuli a chtěli byste vést menší tým? Nebo už dokonce máte zkušenosti s vedením týmu? Hledáte novou příležitost a vyhovuje Vám přátelské prostředí, žádný velký open space?

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - prodej a služby
IT internet, multimédia

Další volná místa

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SETRA/BRATR S OSVĚDČENÍM K VÝKONU ZDRAVOTNICKÉHO POVOLÁNÍ BE A16 a:12/12/2017 Požadujeme : - podmínkou je platné Osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu v oboru všeobecná sestra, trestní bezúhonnost, znalost vedení zdravotní dokumentace a znalost souvisejících právních předpisů - ...
BESKYD DZR, o.p.s. Frýdek-Místek, Inzerováno včera

Asistent vedoucího Místo výkonu práce: Skuteč - Smetanova 273 a celá ČR NÁPLŇ PRÁCE: administrativní pracovník a asistent POŽADAVKY: odborná znalost španělského jazyka (slovem i písmem), čistý trestní rejstřík, praxe 5 let v obchodním jednání ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: 5 ...
Jan Drož Skuteč, Inzerováno včera

Team leader Vaší náplní práce bude především:
Grafton Recruitment s.r.o. Cheb, Plný úvazek, Inzerováno včera

Odeslat
zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit