Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Customer Care Representative

Pracovní místo ( Customer Care Representative ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Dokážeš se bravurně domluvit FRANCOUZSKY ? Máš zkušenost s komunikací s klienty nejlépe v oblasti zákaznického servisu, nákupu nebo logistiky? Jsi komunikativní a nebojíš se zvednout telefon a vyřešit, co je potřeba? Zní Ti to dobře? Pak neváhej a napiš nám!

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Obchod, prodej a nákup
Marketing, reklama a PR

Další volná místa

ŘIDIČI NA PLATO Kontaktní osoba Dana Červená, 739 588 006, dana.cervena@corax.cz. Stabilní, dynamicky se rozvíjející česká společnost příjme do svého týmu osobu na pozici řidiče Řidič na plato, stabilní práce z Prostějova. Co Vám můžeme nabídnout? Zázemí stabilní ...
CORAX spol. s r.o. Prostějov, Inzerováno včera

strojírenský dělník/ce PRACOVIŠTĚ Hulín - do výroby pilových listů - vyučení, nejsou nutné zkušenosti ze strojírenské výroby, firma na pozici zaučí, samostatnost a spolehlivost - benefity - 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování a penzijní připojištění - kontakt osobně ...
PILANA Metal s.r.o. Hulín, Inzerováno včera

Asistent/ka pedagoga pracoviště Střílky - Popis práce: asistent pedagoga vykonává výchovně vzdělávací činnost podle přesně stanovených postupů a pokynů učitele zaměřenou na speciální vzdělávání, individuální vzdělávání nebo specifické potřeby žáka nebo studenta nebo ...
Výchovný ústav, středisko výchovné péče HELP, střední škola a školní jídelna, Střílky, Zámecká 107 Střílky, Inzerováno včera

Odeslat
zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit