Skladník - Frýdek Místek

Pracovní místo ( Skladník - Frýdek Místek ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Jste fyzicky zdatní, pracovití a popř.máte i zkušenosti ze skladu? Pak máme nabídku práce právě pro Vás!

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika
Služby zákazníkům
Průmysl

Další volná místa

PRACOVNÍCI VE VÝROBĚ - Karviná Společnost Gates Hydraulics v Karviné, vyrábějící kovové součástky pro hydraulické hadice a provádějící montáž hydraulických celků, hledá nové pracovníky do svých výrobních týmů.
Grafton Recruitment s.r.o. Karviná, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

Skladníci Požadavky: ŘP na VZV výhodou Náplň práce: manipulace materiálu VZP, naskladňovaní materiálu Výhody: 13. plat, stravenky 105 Kč/den, dovolená navíc Zájemci o pracovní místo zasílat životopis na e-mail nebo se hlásit telefonicky v době od 7:00 do ...
PRECIZ, s. r. o. Napajedla, Inzerováno před 3 dny

skladníci práce s potravinami Práce s potravinami, plnění sáčku, vybalovaní, doplňování zboží, příjem, výdej zásilek, úklid. Váš profil: Časová flexibilita, nezaleknete se fyzické práce, k práci zodpovědný přístup, samostatnost. Pracovní doba: 6:30 až 15:00 (pracovní doba 8 ...
Jelínek & syn, s.r.o. Havířov, Inzerováno před 3 dny