Skladník - Frýdek Místek

Pracovní místo ( Skladník - Frýdek Místek ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Jste fyzicky zdatní, pracovití a popř.máte i zkušenosti ze skladu? Pak máme nabídku práce právě pro Vás!

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika
Služby zákazníkům
Průmysl

Další volná místa

Skladník/ce ZamK Pracoviště: Na Hrázi 3228/2, Ostrava - Martinov Kontakt osobně na adrese pracoviště v časech 9:00 - 11:00 a 12:00 - 14:00 hod., příp. pište na e-mail: personalni@hruska.info Nabízíme volná pracovní místa na HPP ve skladu potravin. Náplň ...
H R U Š K A , spol. s r.o. Ostrava, Inzerováno před 2 dny

SKLADNÍK-CE, ŘIDIČ VZV /VHODNÉ PRO OZP nebo OZZ/ A11 /VHODNÉ PRO OZP nebo OZZ/ a:13/7/2018 Praxe na VZV podmínkou. Pracovní doba od 7:00 do 13:30 hodin. Kontakt viz výše. Volné místo skladník-ce, řidič vzv /vhodné pro ozp nebo ozz/ pro lokalitu Paskov.
Sodovkárna R. Sýkora s.r.o. Paskov, Inzerováno před 3 dny

SKLADNÍK/CE - LOGISTIK A11 a:13/7/2018 Náplň práce: - organizace a evidence materiálového a výrobkového toku ve skladu: příjem, skladování, výdej - kontrola příjmu (kvantita a kvalita), skladování a výdeje materiálů - spolupráce s příslušnými odděleními - kontrola a ...
BLANCO Professional CZ spol. s r.o. Frýdek-Místek, Inzerováno před 3 dny