Skladník / manipulant (s vazačským a jeřábnickým průkazem)

Pracovní místo ( Skladník / manipulant (s vazačským a jeřábnickým průkazem) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máte platný vazačský průkaz, popř.i jeřábnický průkaz? Pak máme nabídku práce právě pro Vás!

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika
Služby zákazníkům
Průmysl

Další volná místa

SKLADNÍK NA 1 SMĚNU Umíte používat VZV? Chcete pracovat jen na jednu směnu? Ozvěte se nám! Náplň práce: - manipulace s materiálem - práce s VZV - práce se čtečkou
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

Skladníci Náplň práce: příprava a řezání materiálu pro výrobu Požadavky: základy strojírenství, manuální zručnost, aktivní přístup, průkaz VZV výhodou Výhody: prémie na Vánoce a dovolenou, stravenky, příspěvek na penz. pojištění, jistota práce v české ...
GENICZECH - M, spol. s r.o. Zlín, Inzerováno před 3 dny

Skladníci/ řidiči sk.B z: 29.8.2018 a: 21.9.2018 Požadavky: Vzdělání v oboru instalatér - topenář Kontakt: tel.: 605 779 797, e-mail: schmidt@pelacz.cz, kontaktní osoba: p. Petr Schmidt nebo osobně po- pá od 7.00 - 15.00 Volné místo skladníci/ řidiči sk.b pro lokalitu ...
PELA CZ, a.s. Nový Jičín, Inzerováno před 3 dny