Skladník / manipulant (s vazačským a jeřábnickým průkazem)

Pracovní místo ( Skladník / manipulant (s vazačským a jeřábnickým průkazem) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máte platný vazačský průkaz, popř.i jeřábnický průkaz? Pak máme nabídku práce právě pro Vás!

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika
Služby zákazníkům
Průmysl

Další volná místa

Skladníci SKLADNÍCI Možnost prodloužení doby určité. Nástup možný ihned nebo dle dohody. POŽADUJEME: SŠ vzdělání, popř. vyučen, praxe ve skladu, praxe s vozíkem. Znalost práce na PC - uživatelská. Flexibilita a samostatné rozhodování, schopnost rychlého ...
PWO Czech Republic a.s. Valašské Meziříčí, Inzerováno včera

Skladník, řidič sk. C+E Pracoviště: Mezice č.p. 81, Náklo. Nástup možný ihned. Prac. doba: 7:00 - 15:30 hod. Požadujeme: ŘP sk. C+E, zodpovědný přístup k práci, manuální zručnost, pracovitost, spolehlivost, ochotu nést hmotnou zodpovědnost, znalost práce na PC, praxe na ...
JOKVA OLOMOUC, a.s. Náklo, Inzerováno včera

Skladník, řidič VZV - Loukov pracoviště Loukov - Náplň práce: příjem a výdej zboží dle dodacího listu, manipulace se zbožím pomocí VZV, vychystávání zboží zákazníkovi, nakládání zboží na auta, komunikace se zákazníkem, udržování pořádku na skladě - Požadujeme: vyučení, ...
SALVATOR STŘECHY s.r.o. Loukov, Inzerováno před 2 dny