LEAN SPECIALISTA

Pracovní místo ( LEAN SPECIALISTA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Znalost principů štíhlé výroby Vám není cizí? Máte zkušenosti s projekty ve výrobní společnosti? V případě, že Vás láká působení v americké výrobní společnosti, neváhejte a ozvěte se. Právě obsazujeme pozici: "LEAN SPECIALISTA".

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Průmysl

Další volná místa

OBCHODNÍ SPECIALISTA/SPECIALISTKA - JUNIOR A16 a:7/12/2017 Jste na startu své kariéry nebo už máte něco za sebou a chcete změnu? Naše společnost nabízí pracovní příležitost těm, kteří se chtějí učit a chtějí na sobě pracovat. Jak bude vypadat Vaše práce - po dobu celých 6 měsíců se budete ...
NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku Frýdek-Místek, Inzerováno včera

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍCI SPECIALISTÉ V OBLASTI PÉČE A ZDRAVOTNĚ POSTIŽENÉ A16 a:8/12/2017 (VHODNÉ I PRO OZP) Odborné sociální poradenství - práce spočívá v přímém poskytování služeb klientům se zrakovým postižením (dospělí v produktivním věku i senioři). HPP na dobu určitou s možností prodloužení vždy o 1 rok. Nabízíme ...
Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých České republiky Frýdek-Místek, Inzerováno včera

Specialista na firemní klientelu - pojišťovací poradce podnikatelských rizik Pracoviště: Pekařská č.p. 491/9, Olomouc. Co budete dělat: - Profesionálního poradce/poradkyni se zaměřením na firemní klientelu - Jednat s podnikateli, živnostníky a firemním managementem - Poskytovat následný servis a péči klientům Hledáme ...
ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB Olomouc, Inzerováno před 2 dny