LEAN SPECIALISTA

Pracovní místo ( LEAN SPECIALISTA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Znalost principů štíhlé výroby Vám není cizí? Máte zkušenosti s projekty ve výrobní společnosti? V případě, že Vás láká působení v americké výrobní společnosti, neváhejte a ozvěte se. Právě obsazujeme pozici: "LEAN SPECIALISTA".

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Průmysl

Další volná místa

Specialisté prodeje pojištění na obchodním místě v Novém Jičíně z: 15.5.2018 a: 22.8.2018 Co u nás budete dělat? - Aktivně domlouvat a realizovat schůzky s klienty, vyhledávat nové obchodní příležitosti se stávajícími i novými klienty, nabízet nejširší škálu finančních produktů pod jednou značkou, pracovat v ...
Ing. Ivana Šťastná Nový Jičín, Inzerováno včera

CREDIT MANAGER Máš ekonomické vzdělání a zkušenosti v oblasti řízení pohledávek? Baví Tě komunikovat se zákazníky a řešit různé záležitosti týkající se plateb? Domluvíš se velmi dobře anglicky? Pak máme pro Tebe zajímavou pozici do skvělé výrobní ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

Ostatní specialisté v oblasti průmyslového inženýrství - Specialista kyslíkových ZMK Místo výkonu práce: Vratimovská 689/117, Kunčice, 719 00 Ostrava 19 Znalost hutního a ocelářského průmyslu v ČR, Evropě i ve světě, vzdělání technického, či ekonomického směru podmínkou, znalost anglického jazyka ústně i písemně, znalost ...
ArcelorMittal Ostrava a.s. Ostrava, Inzerováno včera